Keanu Reeves najpierw schudł, potem zgolił brodę. Efekt? Szokujący. Trudno uwierzyć, że aktor ma 50 lat!

"Wydaje się, że Keanu Reeves jest gotowy spróbować czegoś nowego"
Keanu Reeves bez brody Keanu Reeves zgolił brodę i wygląda o wiele młodziej. Nareszcie! Keanu Reeves zgolił brodę i światło dzienne ujrzała prawie młodzieńcza twarz hollywoodzkiego przystojniaka. Aktor we wrześniu skończył 50 lat Nareszcie! Keanu Reeves zgolił brodę i światło dzienne ujrzała prawie młodzieńcza twarz hollywoodzkiego przystojniaka. Aktor we wrześniu skończył 50 lat i jego twarz ma prawo zdradzać upływ czasu, jednak obfity zarost dodawał mu kilka lat. Teraz wręcz przeciwnie: Reeves wygląda, jakby mu ubyło przynajmniej 10 lat! Tak Keanu Reeves wyglądał w środę podczas spaceru po Nowym Jorku. Co sprawiło, że zmienił wygląd? "Daily Mail" spekuluje - nie bez podstaw - że powód może być niezwykle pragmatyczny: gładko ogolonemu aktorowi łatwiej będzie dostać ciekawą rolę. "Wydaje się, że Keanu Reeves jest gotowy spróbować czegoś nowego" - czytamy. Brodacze mają trudniej? Aktor sam niedawno przyznał, że umknęło mu kilka ról, które pragnął zagrać: "Zawsze chciałem zagrać Wolverina, ale nie udało się. Zawsze też chciałem zagrać Mrocznego Rycerza, ale nie dostałem tej roli. Jest kilka wspaniałych Batmanów. Mogę się nimi cieszyć jako widz" - przyznał. Tę pierwszą rolę dostał Hugh Jackman, a drugą - Christian Bale, a teraz Ben Affleck. Możliwe, że Reeves trochę przesadza. "Daily Mail" zwraca uwagę, że jego najnowszy film "John Wick" odniósł ogromny sukces kasowy i w ostatnim weekendowym box office zajął drugie miejsce z sumą 14,5 miliona dolarów.

Nareszcie! Keanu Reeves zgolił brodę i światło dzienne ujrzała prawie młodzieńcza twarz hollywoodzkiego przystojniaka. Aktor we wrześniu skończył 50 lat i jego twarz ma prawo zdradzać upływ czasu, jednak obfity zarost dodawał mu kilka lat ekstra. Teraz wręcz przeciwnie: Reeves wygląda, jakby mu ubyło przynajmniej 10 lat!

<< ODMŁODZONY KEANU REEVES >>

Tak Keanu Reeves wyglądał w środę podczas spaceru po Nowym Jorku. Najnowsze zdjęcia są tym bardziej szokujące, gdy przypomnimy sobie, jak aktor wyglądał jeszcze w maju zeszłego roku. Od tamtego czasu Keanu systematycznie chudł, a teraz, gdy zgolił brodę, zmiana jeszcze bardziej rzuca się w oczy.

Keanu ReevesKeanu Reeves w maju 2013 roku / Olga Bermejo/Splash News/East News

Co sprawiło, że zmienił wygląd? "Daily Mail" spekuluje - nie bez podstaw - że powód może być niezwykle pragmatyczny: gładko ogolonemu aktorowi łatwiej będzie dostać ciekawą rolę.

Wydaje się, że Keanu Reeves jest gotowy spróbować czegoś nowego - czytamy.

Brodacze mają trudniej? Aktor sam niedawno przyznał, że umknęło mu kilka ról, które pragnął zagrać.

Zawsze chciałem zagrać Wolverina, ale nie udało się. Zawsze też chciałem zagrać Mrocznego Rycerza, ale nie dostałem tej roli. Jest kilka wspaniałych Batmanów. Mogę się nimi cieszyć jako widz - przyznał.

Tę pierwszą rolę dostał Hugh Jackman, a drugą - Christian Bale, a teraz Ben Affleck. Możliwe, że Reeves trochę przesadza. "Daily Mail" zwraca uwagę, że jego najnowszy film, "John Wick", okazał się ogromnym sukcesem kasowym i w ostatnim weekendowym box office zajął drugie miejsce z sumą 14,5 miliona dolarów.

alex

Więcej o:
Komentarze (17)
Keanu Reeves najpierw schudł, potem zgolił brodę. Efekt? Szokujący. Trudno uwierzyć, że aktor ma 50 lat!
Zaloguj się
 • louiscypher

  Oceniono 190 razy 176

  widać, że jak się chce to można zrobić z sobą porządek; duży szacun dla gościa. Wielu z nas facetów tego nie potrafi, chodzimy z coraz to większym brzuszkiem i okrągłą twarzą...

 • fafnir

  Oceniono 159 razy 147

  Mimo wszystko uważam, że redakcja tego serwisu cierpi na nieuleczalną obsesję młodego wyglądu. A przy okazji zdradza wręcz XIX-wieczne poglądy na to, w jakim wieku jest się starym. "No popatrz, popatrz, ma 50 lat, a wygląda tak młodo!". Bardzo przepraszam, ale 50 lat to dziś naprawdę zaledwie wiek średni. A może i mniej.

 • Alicja JK

  Oceniono 47 razy 43

  Super fajny facet! I jednak można schudnąć po 40! I wyglądac młodzienczo też można! I nie grzmijcie, że jak ktoś ma 50 lat to powinien wyglądać stosownie do wieku jak stary pryk - wręcz przeciwnie - należy własnie tak się starzeć:) o ile tu o starości może być wogóle mowa;)

 • jawanda

  Oceniono 27 razy 25

  Świetny aktor,nie "celebrzy" i piękny przy tym.
  Rzadkość wśród gwiazd.

 • ciulowaty

  Oceniono 38 razy 18

  jakieś 30% facetów mogłoby tak wyglądać. wystarczy, by się za siebie wzięli.... reszta, fakt - za duże ubytki kolagenu itp (choć to też od niedawna można uzupełniać).... ale 30%. a nie... ja wiem? 3%?

 • Alicja JK

  Oceniono 16 razy 14

  Uważam, że wygląda super! Jakoś idzie schudnąc po 40 i być młodzienczym w wieku 50 lat. Dzisiaj ludzie jakby wolniej się starzeją:) ... no, przynajmniej niektórzy bo znam starych 30 latków;(

 • szary212

  Oceniono 22 razy 12

  wszystkie Panny dobrze się starzeją:)

 • princess_leya

  Oceniono 11 razy 9

  On ma domieszkę krwi azjatyckiej, tak jak Pharell Williams. Dzięki temu wyglądają dłużej młodo. Grunt to dobre geny :)

 • minus

  Oceniono 31 razy 7

  Dobrze że się ogarnął, bo ostatnio wyglądał jak menel. Aż żal było patrzeć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX