Maja Hirsch kilka lat temu ważyła 25 kg więcej. Jak schudła? Opowiedziała o swojej diecie

Maja Hirsch teraz może pochwalić się szczupłą sylwetką, ale kiedyś tak nie było. Jednak w pewnym momencie swojego życia aktorka wzięła się za siebie i znacznie schudła. Teraz wiemy, jak to zrobiła.
Maja Hirsch opowiada o swojej diecie Kilka lat temu aktorka ważyła 25 kg więcej. Jak schudła? Maja Hirsch na łamach magazynu "Grazia" zdradziła sekret swojej nienagannej sylwetki. Jadłam zgodnie z grupą krwi. I codziennie biegałam. Codziennie! Poza tym miałam wtedy 27 lat. Teraz już chyba nie byłoby tak łatwo. Miałam z czego zrzucać. Ważę teraz 25 kg mniej. Co innego schudnąć 5 kg, a co innego 20. Zanim zgubiłam zbędne kilogramy, kompletnie nie zwracałam uwagi na to, jak wyglądam - powiedziała Hirsch. Aktorka przyznała, że ma w domu specjalną szafeczkę na słodycze. Oprócz tego, jako jedna z niewielu gwiazd, bez skrępowania zamawia w restauracjach pierogi ruskie, które jak wiadomo, są bardzo tuczące. Lubię jeść. Kiedy jestem głodna, nie mogę normalnie myśleć. Podziwiam kobiety, które są wiecznie na diecie - przyznała. W rozmowie z "Grazią" Hirsch szczerze wypowiedziała się na temat operacji plastycznych. Stwierdziła, że chętnie weźmie numer do dobrego chirurga plastycznego, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Czego się wstydzić, jeśli jesteś dobrze zrobiona? Teraz jest tyle wspaniałych zabiegów. Ja nie mam wypełniaczy, ale laserem sobie po twarzy jeździłam. Wydaje mi się, że to, jak się czuję ze sobą, wpływa na to, jak wyglądam. Przecież kobieta nie zmienia się tylko dlatego, że kupi sobie dobre kosmetyki i nowy ciuch - wyjaśniła. Maję Hirsch obecnie możemy oglądać w serialu Polsatu "Na krawędzi".

Maja Hirsch udzieliła wywiadu "Grazii", której zdradziła, jak zachowuje taką wspaniałą formę. Przyznała, że ma słabość do cukierków, ciastek, słodkości. Ale mimo tego ma świetną figurę.

Jadłam zgodnie z grupą krwi. I codziennie biegałam. Co-dzien-nie! Poza tym miałam wtedy 27 lat. Teraz już chyba nie byłoby tak łatwo. (...) Miałam z czego zrzucać (...) Ważę 25 kg mniej (...) Co innego schudnąć 5 kg, a co innego 20. Zanim zgubiłam kilogramy, kompletnie nie zwracałam uwagi na to, jak wyglądam - powiedziała.

Przyznała się jednak do tego, że ma w domu szafeczkę na słodycze. Nawet zastanawia się, czy jej już nie zlikwidować. Oprócz tego, jako jedna z niewielu polskich aktorek, bez skrępowania zamawia w restauracjach pierogi ruskie. A te jak wiadomo, są bardzo tuczące.

Lubię jeść. Kiedy jestem głodna, nie mogę normalnie myśleć. Podziwiam kobiety, które są wiecznie na diecie - przyznała.

W rozmowie z "Grazią" szczerze wypowiedziała się na temat operacji plastycznych. Twierdzi, że chętnie weźmie numer do dobrego chirurga plastycznego, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

Czego się wstydzić, jeśli jesteś dobrze zrobiona? Teraz jest tyle wspaniałych zabiegów. Ja nie mam wypełniaczy, ale laserem sobie po twarzy jeździłam. Wydaje mi się, że to, jak się czuję z sobą, wpływa na to, jak wyglądam. Przecież kobieta nie zmienia się tylko dlatego, że kupi sobie dobre kosmetyki albo nowy ciuch. Czasem spotykam ludzi, którzy nie mają bogatego entourage'u, a i tak są zachwycający. Emanują pięknem - wyjaśniła.

Maję Hirsch obecnie możemy oglądać w serialu Polsatu "Na krawędzi".

Maja Hirsch Screen M jak miłość

 Maja Hirsch KAPIF

 

Teo

Więcej o:
Komentarze (9)
Maja Hirsch kilka lat temu ważyła 25 kg więcej. Jak schudła? Opowiedziała o swojej diecie
Zaloguj się
 • agos3009

  Oceniono 43 razy 33

  Fajna babeczka, taka naturalna. :)

 • pata.m

  Oceniono 3 razy 3

  Ładna kobieta

 • Artur Lubanski

  Oceniono 4 razy 2

  Maja piękną kobietą jest! A Braciak wybitnym aktorem jest! I cholernie pracowitym.

 • lenore

  Oceniono 5 razy -3

  Jak sie usmiecha to ja w Australii slysze jak jej skora trzeszczy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy -12

  "Schudnij jak Maja Hirsch!"

  Chabeta już powinna się bać.

 • braddock

  Oceniono 48 razy -30

  Z kilogramami też była ładna. Jednak gust ma żałosny, skoro związała się z takim pierdzielem, jak braciak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX