Cindy Crawford bez grama makijażu. "Jak można być aż tak pięknym już po przebudzeniu?"

Cindy Crawford udowodniła, że może wyglądać pięknie o każdej porze dnia - nawet nad ranem w łóżku i to chwilę po przebudzeniu. A wszystko na potrzeby nowej akcji "Wake Up call", która ma na celu wspierać finansowo UNICEF.
Cindy Crawford bez grama makijażu Można być pięknym nawet tuż po przebudzeniu Cindy Crawford udowodniła, że może wyglądać pięknie o każdej porze dnia - nawet chwilę po przebudzeniu. Gwiazda wzięła udział w nowej akcji Wake Up Call, z której dochód zostanie przeznaczony na potrzeby UNICEF-u. Zasady są podobne jak w przypadku Ice Bucket Challenge. Oprócz nominacji kolejnych uczestników zabawy trzeba wpłacić pieniądze na szczytny cel. Do Wake Up Call dołączyły już m.in. Naomi Campbell czy Aneta Zając. Crawford zrobiła selfie bez makijażu, zaraz po przebudzeniu i opublikowała zdjęcie na Facebooku. Dodatkowo nominowała trzy swoje przyjaciółki: modelkę Christy Turlington Burns, wizażystkę Sonie Kashuk oraz Casandrę Grey. Jak Wam się podoba Cindy w naturalnej odsłonie?

Zasady są podobne jak w akcji Ice Bucket Challenge. Oprócz nominacji trzeba wpłacić pieniądze na szczytny cel. Do Wake Up Call dołączyły już m.in. Naomi Campbell czy Aneta Zając. Crawford zrobiła sobie selfie bez makijażu, zaraz po przebudzeniu i pokazała je na Facebooku. Dodatkowo nominowała trzy swoje przyjaciółki: modelkę Christy Turlington Burns, wizażystkę Sonie Kashuk oraz Casandrę Grey.

Cindy CrawfordInstagram.com/cindycrawford

Fani nie kryją zachwytu naturalnym wyglądem:

Jak można być aż tak pięknym już po przebudzeniu?
Naturalna piękność.
Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Cindy CrawfordInstagram.com/Cindy Crawford

Jak Wam się podoba modelka w tak naturalnej odsłonie?

Marta

Więcej o:
Komentarze (13)
Cindy Crawford bez grama makijażu. "Jak można być aż tak pięknym już po przebudzeniu?"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 6

  Z tymi wyzwaniami i nominacjami to ich wszystkich poyebało. Nie proście po prostu wpłacić na określony cel kasę jak się chce i może? Trzeba robić z tego taki cyrk?

  A Cindy zawsze była śliczna. Jako nastolatek miałem w pokoju jej plakat :D

 • nihilist_24

  Oceniono 5 razy 3

  wygląda korzystnie, ale... z buzią coś robiła, chyba jakiś botoks. tyle dobrze, że wygląda to dośc ładnie, nie przesadziła. jeszcze ;)

 • astreblue

  Oceniono 5 razy -5

  jest zdecydowanie ładniejsza bez makijażu.

 • muminos1975

  Oceniono 16 razy -8

  myślałem ze to pani lis.

 • Kryspin Poczta

  Oceniono 16 razy -14

  Czy jesteście w stanie sobie wyobrazić, że drewno zastępuje plastik? Czy dla Was styl ma znaczenie? Czy widzieliście kiedykolwiek drewniany telefon? To możliwe!:)

  i dlatego proponujemy byście podeszli do tej kwestii zupełnie inaczej. Byśmy wszyscy zatrzymali się i zastanowili co tak właściwie dla nas ma znaczenie? Czy to w jaki sposób podchodzimy do otaczającego nas świata czy do tego w jaki sposób możemy mu pomóc. Jest na to jedno rozwiązanie! Zdecydowanie!

  Zobaczcie sami www.bewood.pl waro:) Plotku zerknij bo to zupełnie coś innego:)

 • braddock

  Oceniono 33 razy -17

  Niech wciskają kit głupszym od siebie. Kobiecina z wyglądu jest absolutnie przeciętna, ale przez ten syf na wardze - wstrętna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX