"Nie jestem tą samą osobą. Nie przechadzam się już bezmyślnie po Warszawie". Doda wyznaje, że zmieniła się pod wpływem...

Piosenkarka przyznała, że przeszła w ostatnim czasie prawdziwą przemianę. Jaką? To, co napisała może was zaskoczyć. Od tej strony na pewno jej nie znaliście.
Zmieniona Doda Doda wyznaje, że zmieniła się pod wpływem... Doda przyznała, że przeszła w ostatnim czasie prawdziwą przemianę pod wpływem filmu "Miasto 44". "Od jakiegoś czasu nie jestem już tą samą osobą" - twierdzi. Doda przyznała, że przeszła w ostatnim czasie prawdziwą przemianę. Jaką? To, co napisała może was zaskoczyć. Od tej strony na pewno jej nie znaliście. Doda jest seksowna, lubi świetnie wyglądać, potrafi rzucić ciętą ripostę i pomaga dzieciom. To wiadomo. Ale dawna Doda odeszła w niepamięć. Koniec z "bezmyślnymi przechadzkami" - wyznaje piosenkarka. A dlaczego? Okazuje się, że dotknął ją los ludzi walczących w Powstaniu Warszawskim. "Film "Miasto 44" zrobił na mnie tak wielkie wrażenie, że od jakiegoś czasu nie jestem już tą samą osobą. Nie przechadzam się już bezmyślnie ulicami Warszawy. JEŻELI macie w sobie choć odrobinę wrażliwości, wychodząc z kina spojrzycie na wszystko, a zwłaszcza nieżyjących rodaków z wielkim szacunkiem i dumą" - napisała gwiazda na Facebooku. Ale to wcale nie koniec zadziwiających słów. Doda postanowiła działać i szerzyć wiedzę o Powstaniu: "Chciałabym, żebyśmy mogli tak na siebie spojrzeć... Nie życzę nam wojny, tylko odrodzenia postawy, którą należy w sobie pielęgnować, podobnie jak i wspomnienia o tamtym czasie. Właśnie maluję terenową grę edukacyjną dla dzieci "Luneta Czasu i Powstanie Warszawskie" organizowaną na terenie Uniwersytetu Warszawskiego:) Mam nadzieję, że się przyda;)" - czytamy.

Doda jest seksowna, lubi świetnie wyglądać, potrafi rzucić ciętą ripostę i pomaga dzieciom. To wiadomo. Ale dawna Doda odeszła w niepamięć. Koniec z "bezmyślnymi przechadzkami" - wyznaje piosenkarka. A dlaczego? Okazuje się, że dotknął ją los ludzi walczących w Powstaniu Warszawskim.

Film "Miasto 44" zrobił na mnie tak wielkie wrażenie, że od jakiegoś czasu nie jestem już tą samą osobą. Nie przechadzam się już bezmyślnie ulicami Warszawy. JEŻELI macie w sobie choć odrobinę wrażliwości, wychodząc z kina spójrzycie na wszystko, a zwłaszcza nieżyjących rodaków z wielkim szacunkiem i dumą - napisała gwiazda na Facebooku.

Ale to wcale nie koniec zadziwiających słów. Doda postanowiła działać i szerzyć wiedzę o Powstaniu:

Chciałabym, żebyśmy mogli tak na siebie spojrzeć... Nie życzę nam wojny, tylko odrodzenia postawy, którą należy w sobie pielęgnować, podobnie jak i wspomnienia o tamtym czasie. Właśnie maluję terenową grę edukacyjną dla dzieci "Luneta Czasu i Powstanie Warszawskie" organizowaną na terenie Uniwersytetu Warszawskiego:) Mam nadzieję, że się przyda;)

Pokazała też zdjęcie:

Doda Facebook.com/Doda

Fani zapewniali, że im również podobało się "Miasto 44". Chwalili też Dodę za jej inicjatywę:

Doda Facebook.com/Doda

Spodziewaliście się, że film Komasy tak bardzo odmieni Dodę?

 

jus

Więcej o:
Komentarze (16)
"Nie jestem tą samą osobą. Nie przechadzam się już bezmyślnie po Warszawie". Doda wyznaje, że zmieniła się pod wpływem...
Zaloguj się
 • zuzanna15

  Oceniono 55 razy 29

  odmieniła się! HAHA! prymitywny lans na "refleksyjną patriotkę":( żeruje na pieskach kotkach i dzieciach..teraz powstanie! hehe Z penisem na barykady!

 • morgana50

  Oceniono 39 razy 19

  czy nie jest za późno na ratowanie wizerunku?!? była bezmyślną lalą - co sama zresztą przyznaje - ale czy się zmieniła w myślącą lalę ?!? wątpię, jej nic nie zmieni, zawsze będzie miała fallusowate priorytety, taka jej natura !!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 31 razy 13

  Czyli do tej pory szwendała się bezmyślnie? Brawo.
  "spójrzycie"... OMG

  Chyba nie o taką Polskę i Polaków pradziadowie walczyli.

 • olalola

  Oceniono 23 razy 9

  "(..............) napisała gwiazda na Facebooku."
  - ŻE KTO ? No bez jaj !

 • vahoo

  Oceniono 9 razy 7

  A jednak........ refleksja !! Tak Dodziu najwyższy czas.

 • stefanek

  Oceniono 11 razy 5

  Bo to jest tak, ze w tym czasie, kiedy normalni ludzie chodzili do szkoly i na lekcjach historii poglebiali wiedze na temat dziejow naszej Ojczyzny, poznawali tragiczny czas wojen oraz Powstania Warszawskiego - to panna Dorotka w tym czasie balowala, szlifowala warszawskie bruki i zastanawiala sie co zrobic, zeby zarobic i sie nie narobic.. a teraz majac 30 lat nagle odkryla, ze bylo cos takiego jak Powstanie Warszawskie.. Ps. (sama mowila, ze majac 13 lat zwiala do W-wy) Poza tym, to Dorotko - od kiedy ty taka "wrazliwa" jestes? A jak wszystkich walisz po mordach to tez "wrazliwie" i tak od serca?

 • baba_jaga

  Oceniono 13 razy 3

  Jest głupia pi.nda ze wsi, która świeciła tylkiem i śpiewała do kotleta. Teraz nawet w remizie w tej jej wsi jej nie chca.

 • dariabakala

  Oceniono 8 razy 2

  ow, Dorota! :O

 • 020680

  Oceniono 18 razy 2

  "Łomatkoicórko"... :O Kolejny dowód na to, że analfabetyzm w naszym kraju do końca wyeliminowany jednak nie został. :( Ale + za refleksję, jak na nią dość niespotykaną. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX