Gwiazdy podzielone sprawą "nowej twarzy" Renee Zellweger. "Mamy udawać, że nic nie widzimy?"

Jak zagraniczne sławy komentują metamorfozę Renee Zellweger?
Co sądzą o jej twarzy? Gwiazdy podzielone sprawą "nowej twarzy" Renee Zellweger. Jak zagraniczne sławy komentują metamorfozę Renee Zellweger? "Mamy udawać, że tego nie widzimy?" lub "Ludzie wypisują okropne rzeczy" - mówią celebryci. Jak zagraniczne sławy komentują metamorfozę Renee Zellweger? Twarz Renee Zellweger to temat numer za granicą. Po burzy, która przetoczyła się przez wszystkiego rodzaju media - od informacyjnych przez show-biznesowe - teraz głos zabrały gwiazdy. "To okropne, widzieć teraz te wszystkie straszne rzeczy, które wypisują ludzie o Renee Zellweger. Naprawdę nie wydaje mi się, aby potrzebowała teraz naszej opinii, świecie" - zatweetowała raperka Iggy Azaela. Rosie O'Donell, w bardziej kategoryczny sposób określiła swój stosunek do nowej twarzy Renee Zellwerger: - Jeżeli osoba publiczna tak drastycznie zmienia swoją aparycję, że staje się nierozpoznawalna, to czemu my jako społeczeństwo mamy udawać, że nic nie widzimy? Zgadzam się - nie powinniśmy być wredni, ale zauważanie faktu, że wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej, bez osądzania, jest według mnie ok. W innym wypadku ignorujemy oczywistą prawdę - powiedziała w programie "The View". Spośród morza złośliwych, ale też często bardzo zabawnych komentarzy gwiazd, najpełniejszy wydaje się ten Piersa Morgana, jednego z najpopularniejszych brytyjskich dziennikarzy: "[...] Jakby przeszło przez jej twarz tornado. Byłem w szoku, potem jednak poczułem smutek. Czemu tak piękna kobieta skrzywdziła się w tak okrutny sposób? Wszyscy wiemy. Aby walczyć nie tylko z wiekiem, ale też ze skandalicznym seksizmem w Hollywood, przez który nie zatrudnia się aktorek po 50." - pisał Morgan w felietonie dla MailOnline. "[...] Przyznała, że jest szczęśliwa, to dobrze - też się cieszę, że ona się cieszy. Jednak ja nie jestem szczęśliwy, bo wyraźnie czuć już nastrój strachu, niepewności i paniki, który ogarnia teraz aktorki, dobiegające czterdziestki".

"Mamy udawać, że tego nie widzimy?" vs "Ludzie wypisują okropne rzeczy" - gwiazdy przerywają milczenie i mówią o metamorfozie Renee Zellweger. Ale nie robią tego jednym głosem.

Twarz Renee Zellweger to temat numer za granicą. Po burzy, która przetoczyła się przez wszystkiego rodzaju media - od informacyjnych przez show-biznesowe - teraz głos zabrały gwiazdy.

To okropne, widzieć teraz te wszystkie straszne rzeczy, które wypisują ludzie o Renee Zellweger. Naprawdę nie wydaje mi się, aby potrzebowała teraz naszej opinii, świecie - zatweetowała raperka Iggy Azaela.

Iggy Azalea arrives at the Billboard Music Awards at the MGM Grand Garden Arena on Sunday, May 18, 2014, in Las Vegas. (Photo by John Shearer/Invision/AP)Iggy Azalea / John Shearer/Invision/AP

Reese Witherspoon udostępniła wpis satyryczki Amy Schumer. Dopisała przy tym jedynie "umarłam", co zostawia duże pole do interpretacji stanowiska aktorki.

Gwiazdy o Renee Zellweger, komentarze, metamorfoza, Amy Schumer Screen z Twitter.com/amyschumer/

<< ZOBACZ, JAK GWIAZDY KOMENTUJĄ NOWĄ TWARZ ZELLWEGER >>


Rosie O'Donell,
w bardziej kategoryczny sposób określiła swój stosunek do nowej twarzy Renee Zellwerger.

Jeżeli osoba publiczna tak drastycznie zmienia swoją aparycję, że staje się nierozpoznawalna, to czemu my jako społeczeństwo mamy udawać, że nic nie widzimy? Zgadzam się - nie powinniśmy być wredni, ale zauważanie faktu, że wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej, bez osądzania, jest według mnie ok. W innym wypadku ignorujemy oczywistą prawdę - powiedziała w programie "The View".

Rosie O'Donell Evan Agostini (AP Photo/Evan Agostini)

Spośród morza złośliwych, ale też często bardzo zabawnych komentarzy gwiazd, najpełniejszy wydaje się ten Piersa Morgana, jednego z najpopularniejszych brytyjskich dziennikarzy.

(...) Jakby przeszło przez jej twarz tornado. Byłem w szoku, potem jednak poczułem smutek. Czemu tak piękna kobieta skrzywdziła się w tak okrutny sposób? Wszyscy wiemy. Aby walczyć nie tylko z wiekiem, ale też ze skandalicznym seksizmem w Hollywood, przez który nie zatrudnia się aktorek po 50-tce - pisał Morgan w felietonie dla MailOnline. - (...) Przyznała, że jest szczęśliwa, to dobrze - też się cieszę, że ona się cieszy. Jednak ja nie jestem szczęśliwy, bo wyraźnie czuć już nastrój strachu, niepewności i paniki, który ogarnia teraz aktorki, dobiegające 40-stki.

grabogadka Piers Morgan, host of CNN's new interview show Fot. Chris Pizzello AP

karo

Więcej o:
Komentarze (8)
Gwiazdy podzielone sprawą "nowej twarzy" Renee Zellweger. "Mamy udawać, że nic nie widzimy?"
Zaloguj się
 • martuchaaaa

  Oceniono 57 razy 49

  w Hollywood króluje seksizm i kult młodości - zgadzam się. ale, moim zdaniem, upływający czas weryfikuje "talent" wielu aktorek. te które do tej pory budowały swoją karierę w oparciu o wizerunek seksownego kociaka, często są aktorkami średniego talentu i kiedy młodość przemija nikt nie chce ich zatrudniać. i wtedy wpadają w spiralę zabiegów odmładzających. wystarczy zobaczyć co zrobiły z siebie Meg Ryan czy Kim Basinger. Jennifer Aniston, Helen Mirren, Maryl Streep czy Sandra Bullock też są już daaaawno po 40stce, a ciągle grają, są dla nich role.

 • szary212

  Oceniono 34 razy 28

  to ciekawe, bo wielkie i "|stare" amerykańskie aktorki wciąż grają - Meryl Streep, Diane Keaton, Sally Field, a w Anglii Judy Dench, czy Julie Walters, Phyllida Law, i oczywiście wspaniała Maggie Smith - i traktują swoją twarz jak najważniejsze narzędzie pracy - które musi się ruszać, by coś wyrażać:)
  opowieści o kulcie młodości w Hollywood są bez wątpienia prawdziwe, ale aktorzy i aktorki o naprawdę oryginalnych rysach nie muszą nic robić, żeby grać do podeszłego wieku

 • princess_leya

  Oceniono 19 razy 15

  Gdyby nie podpis pod zdjęciem, nie poznałabym jej

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 3

  wiekszosc tych "gfiast"-nafaszerowane naszprycowane,naćpane itd-szkoda gadać.

 • baba_jaga

  Oceniono 3 razy 1

  Może chciała dobrze ale jej nie wyszło

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX