Rok temu, gdy miała urodziny, oświadczył jej się na stadionie. Teraz: "Zwykłe kocham cię nie wystarczy". Zobacz, co wymyślił

Wyjątkowe urodzinowe wyznanie
Urodzinowe wyznanie "Zwykłe kocham cię nie wystarczy". W poprzednie urodziny Kim Kardashian Kanye West poprosił ją o rękę. W tym roku raper złożył żonie życzenia za pośrednictwem... Twittera. W poprzednie urodziny swojej ukochanej Kanye West uklęknął na środku pustego stadionu i poprosił ją o rękę. W tym roku jego gest miało szansę poznać 11 milionów osób. Kim Kardashian obchodziła w środę 34. urodziny. Z tej okazji Kanye West złożył jej urodziny za pośrednictwem... Twittera. W ten sposób wiadomość dotarła nie tylko do adresatki, ale także do ponad 11 milionów osób śledzących jego posty. Raper zamieścił zdjęcie swojej ukochanej i podpisał: "Wszystkiego najlepszego kochanie! Dziękuję za to, że jesteś tak cudowną żoną i matką!". Uznał widocznie, że jeden post to stanowczo za mało i po zaledwie minucie dodał kolejny wpis: "Czasami czuję, że proste kocham cię, to za mało, aby wyrazić moją miłość do ciebie". Oprócz męża życzenia Kim Kardashian złożyli oczywiście członkowie rodziny. Jej matka dodała nawet urocze zdjęcie na Instagramie i napisała: "Wszystkiego najlepszego moja droga córko, najlepszy przyjacielu i partnerze w zbrodni. Jesteś najlepszą córką, żoną i matką i masz wielkie serce. Zadziwiasz mnie każdego dnia, czuję się błogosławiona, że mogąc Cię mieć i kochać".

W poprzednie urodziny swojej ukochanej, Kanye West uklęknął na środku pustego stadionu i poprosił ją o rękę. W tym roku jego gest miało szansę poznać 11 milionów osób.

Kim Kardashian obchodziła wczoraj 34. urodziny. Z tej okazji Kanye West złożył jej urodziny za pośrednictwem Twittera. W ten sposób wiadomość dotarła nie tylko do adresatki, ale także do ponad 11 milionów osób śledzących jego posty.

Raper zamieścił zdjęcie swojej ukochanej i podpisał:

"Wszystkiego najlepszego kochanie! Dziękuję za to, że jesteś tak cudowną żoną i matką!".

Uznał widocznie, że jeden post to stanowczo za mało i po zaledwie minucie dodał kolejny wpis:

"Czasami czuję, że proste kocham cię , to za mało, aby wyrazić moją miłość do ciebie."

Oprócz męża życzenia Kim Kardashian złożyli oczywiście członkowie rodziny. Jej matka dodała nawet urocze zdjęcie na Instagramie i napisała:

Wszystkiego najlepszego moja droga córko, najlepszy przyjacielu i partnerze w zbrodni. Jesteś najlepszą córką, żoną i matką i masz wielkie serce. Zadziwiasz mnie każdego dnia, czuję się błogosławiona, że mogąc Cię mieć i kochać.

Kim KardashianInstagram.com/krisjenner

Marta