Cały świat komentuje "nową twarz" Renee Zellweger. "Wyglądam inaczej, bo w końcu jestem szczęśliwa"

Zagadka rozwiązana.
Nowa twarz Renee Zellweger Zagadka rozwiązana. Renee Zellweger lubiła wyrażać siebie poprzez zmiany rysów twarzy. Ale tym razem chyba ją poniosło, bo jest nie do poznania. Aktorka wyjaśniła, że nowa twarz to efekt... lepszego życia. Jeśli Renee Zellweger wciąż kojarzy się wam z uroczą i pulchną Bridget Jones, najwyższy czas to zmienić. Aktorka zupełnie nie przypomina już siebie sprzed lat - po eksperymentach z wagą przyszedł czas na równie drastyczne zmiany na twarzy. W efekcie, z Zellweger, która zachwycała choćby w "Chicago", nie zostało już prawie nic. W mediach na całym świecie pokazywane były wczoraj nowe zdjęcia gwiazdy. Tematem Zellweger zajmowała się nawet stacja CNN i brytyjski "The Telegraph". Jej nowa twarz niektórych przerażała, innych śmieszyła, ale wszyscy podkreślali, że tak drastyczne zmiany nawet w Hollywood są rzadkością. W wywiadzie dla People, gwiazda skomentowała skąd wzięła się jej nowa, "wspaniała" twarz: Cieszę się, że ludzie widzą, że wyglądam inaczej. Prowadzę obecnie inne, szczęśliwsze i pełne życie, jestem zachwycona, że to widać. Zellweger uznała, że dyskusje na temat jej wyglądu są "głupie". Dlaczego więc się do nich odnosi? Są ludzie, którzy uwielbiają kopać w cudzych sprawach doszukując się potwierdzenia ich nieistniejących faktów. Wiem, że nie wyniosą się z mojego ganku, dopóki nie otworzę drzwi - wytłumaczyła gwiazda. Aktorka przyznała, że zależy jej tylko na zdaniu przyjaciół, a im podoba się to, jak wygląda: Uważają, że wyglądam na spokojną. Jestem zdrowa - zapewniła. - Przez długi czas strasznie zaniedbywałam swój organizm. Mój harmonogram mnie przerastał i nie pozwalał na właściwe zajęcie się sobą. O tym, że rysy twarzy mogą zmienić się dzięki diecie dowiedzieliśmy się już od Mai Sablewskiej. Ale, że do całkowitej metamorfozy wystarczy szczęśliwe życie nie wiedzieliśmy. Na szczęście aktorka znalazła czas, by zacząć o siebie "dbać". Bardziej widocznych dowodów chyba nie chcielibyśmy oglądać.

Renee Zellweger lubiła wyrażać siebie poprzez zmiany rysów twarzy. Ale tym razem chyba ją poniosło, bo jest nie do poznania. Aktorka wyjaśniła, że nowa twarz to efekt... lepszego życia.

Jeśli Renee Zellweger wciąż kojarzy się wam z uroczą i pulchną Bridget Jones, najwyższy czas to zmienić. Aktorka zupełnie nie przypomina już siebie sprzed lat - po eksperymentach z wagą przyszedł czas na równie drastyczne zmiany na twarzy. W efekcie, z Zellweger, która zachwycała choćby w "Chicago" nie zostało już prawie nic.

W mediach na całym świecie pokazywane były wczoraj nowe zdjęcia gwiazdy. Tematem Zellweger zajmowała się nawet stacja CNN i brytyjski  "The Telegraph". Jej nowa twarz niektórych przerażała, innych śmieszyła, ale wszyscy podkreślali, że tak drastyczne zmiany nawet w Hollywood są rzadkością. W wywiadzie dla People, gwiazda skomentowała skąd wzięła się jej nowa, "wspaniała" twarz:

Cieszę się, że ludzie widzą, że wyglądam inaczej. Prowadzę obecnie inne, szczęśliwsze i pełne życie, jestem zachwycona, że to widać.

Zellweger uznała, że dyskusje na temat jej wyglądu są "głupie". Dlaczego więc się do nich odnosi?

Są ludzie, którzy uwielbiają kopać w cudzych sprawach doszukując się potwierdzenia ich nieistniejących faktów. Wiem, że nie wyniosą się z mojego ganku, dopóki nie otworzę drzwi - wytłumaczyła gwiazda.

 

<< O TYCH ZDJĘCIACH MÓWI CAŁY ŚWIAT >>

 

Renee ZellwegerBulls/ Reuters

Aktorka przyznała, że zależy jej tylko na zdaniu przyjaciół, a im podoba się to, jak wygląda:

Uważają, że wyglądam na spokojną. Jestem zdrowa - zapewniła. - Przez długi czas strasznie zaniedbywałam swój organizm. Mój harmonogram mnie przerastał i nie pozwalał na właściwe zajęcie się sobą.

O tym, że rysy twarzy mogą zmienić się dzięki diecie dowiedzieliśmy się już od Mai Sablewskiej. Ale, że do całkowitej metamorfozy wystarczy szczęśliwe życie nie wiedzieliśmy. Na szczęście aktorka znalazła czas, by zacząć o siebie "dbać". Bardziej widocznych dowodów chyba nie chcielibyśmy oglądać.

jus

Więcej o:
Komentarze (42)
Cały świat komentuje "nową twarz" Renee Zellweger. "Wyglądam inaczej, bo w końcu jestem szczęśliwa"
Zaloguj się
 • nihilist_24

  Oceniono 231 razy 211

  nie wiem jak się dokładnie ten zabieg nazywa, ale zrobiła ten sam co Rozenek- podniosła sobie powieki. jak dla mnie ogólnie straciła swój urok, ale jeśli czuje się szczęśliwa....

 • martuchaaaa

  Oceniono 224 razy 196

  ona wygląda tak... staro. jakby staruszce zrobiono liffting.

 • kocurxtr

  Oceniono 234 razy 192

  fuj
  a była taka ładna

 • dezydery_w

  Oceniono 193 razy 181

  Chirurg płakał, jak kroił.
  _________________________________
  www.facebook.com/trybuna.ludu

 • meg1979

  Oceniono 170 razy 158

  zeżarłaś Reneeeeee!!! Oddawaj

 • yuraa

  Oceniono 130 razy 122

  "Cały świat komentuje"
  dziwne, nic chłopaki w pracy nie mówili

 • lucusia

  Oceniono 99 razy 79

  Ona się po prostu zestarzała, coś poprawiła z powiekami i wszystko już inaczej wygląda. Nie ma cudów.

 • meg1979

  Oceniono 64 razy 50

  Zeżarłaś Reneeeee!! Oddawaj

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX