Spotkania z eks bywają niezręczne. Sofię Vergarę były narzeczony zaczepił w trakcie wywiadu. Wybrnęła MISTRZOWSKO

Zaczepił ją były narzeczony.
Sofia Vergara i były narzeczony Zaczepił ją były narzeczony. Sofia Vergara pojawiła się w poniedziałek na imprezie Angel Ball i jak zawsze zachwycała. Rozdawała uśmiechy na prawo i lewo, udzielała wywiadów, a kiedy podszedł do niej były narzeczony... Sofia Vergara i Nick Loeb ogłosili zerwanie zaręczyn w maju. Gwiazda szybko otrząsnęła się po rozstaniu - obecnie jest związana z przystojnym aktorem, Joe Manganiello. Dziennikarz telewizji Extra, który przeprowadzał wywiad z aktorką, słuchał właśnie jej opowieści o tym, jak odwiedza chłopaka na planie filmu "Magic Mike XXL", kiedy zza jej pleców wyłonił się Nick Loeb. Businessman podszedł do Vergary, szepnął jej coś na ucho i powitał szerokim uśmiechem. A ona? Odwróciła bez słowa głowę i wróciła do udzielania wywiadu. Wygląda na to, że spotkanie z byłym nie zrobiło na niej najmniejszego wrażenia. Jak podaje portal People.com, przez całą imprezę nikt z gości nie dostrzegł, by aktorka zamieniła choć kilka słów z byłym narzeczonym. Ten związek chyba nie zakończył się tradycyjnym "zostańmy przyjaciółmi".

Sofia Vergara pojawiła się w poniedziałek na imprezie Angel Ball i jak zawsze zachwycała. Rozdawała uśmiechy na prawo i lewo, udzielała wywiadów, a kiedy podszedł do niej były narzeczony...

Sofia Vergara i Nick Loeb ogłosili zerwanie zaręczyn w maju. Gwiazda szybko otrząsnęła się po rozstaniu - obecnie jest związana z przystojnym aktorem, Joe Manganiello. Dziennikarz telewizji Extra, który przeprowadzał wywiad z aktorką, słuchał właśnie jej opowieści o tym, jak odwiedza chłopaka na planie filmu "Magic Mike XXL", kiedy zza jej pleców wyłonił się Nick Loeb.

Businessman podszedł do Vergary, szepnął jej coś na ucho i powitał szerokim uśmiechem. A ona? Odwróciła bez słowa głowę i wróciła do udzielania wywiadu.

zEXCLUSIVE: Nick Loeb whispers in Sofia Vergaras ear at The Angel Ball Red Carpet.   Pictured: Sofia Vergara and Nick LoebJosiahW / Splash News / JosiahW / Splash News/EAST NEWS

Wygląda na to, że spotkanie z byłym nie zrobiło na niej najmniejszego wrażenia. Jak podaje portal People.com, przez całą imprezę nikt z gości nie dostrzegł, by aktorka zamieniła choć kilka słów z byłym narzeczonym. Ten związek chyba nie zakończył się tradycyjnym "zostańmy przyjaciółmi".

Wywiad z Vergarą możecie zobaczyć poniżej.

jus

Więcej o: