Nowa moda gwiazd przyprawia nas o gęsią skórkę. Jeżeli chcecie to naśladować, musicie się naprawdę postarać!

Plaża, szczyt góry, łóżko, schody, stadion - wiecie, co łączy te miejsca? Nowa moda wśród gwiazd. Kto by myślał o selfie, skoro można sobie zrobić zdjęcie w dziwnej pozycji w jeszcze dziwniejszym miejscu?
Joga selfie - nowa moda wśród gwiazd Jeżeli chcecie to naśladować, musicie się naprawdę postarać! Nie wystarczy, że jesteś szczupła i wysportowana, nie wystarczy też, że ćwiczysz jogę. Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze jednej rzeczy, która niczym wisienka na torcie wieńczy całość. Wszystko bowiem na nic, jeżeli nie zrobimy sobie pamiątkowego zdjęcia i nie pokażemy go na Instagramie. Gwiazdy z taką gorliwością chwalą się zdjęciami z ćwiczenia jogi, że w końcu powstała nowa, potężna moda na "joga selfie". Jest w tym pewna doza szaleństwa, a niektóre zdjęcia przyprawiają o gęsią skórkę. Zwłaszcza te, na których możemy podziwiać Hilarię Baldwin. Żona Baldwina uprawia jogę w bardzo dziwnych, wręcz niebezpiecznych miejscach, np. na drzewach. Kto by pomyślał, że jeszcze niedawno selfie z dzióbkiem wydawało się szczytem ekstrawagancji!

Nie wystarczy, że jesteś szczupła i wysportowana, nie wystarczy też, że ćwiczysz jogę. Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze jednej rzeczy, która niczym wisienka na torcie, wieńczy całość. Wszystko bowiem na nic, jeżeli nie zrobimy sobie pamiątkowego zdjęcia i nie pokażemy go na Instagramie. Gwiazdy wykazują tu niemałą kreatywność i z taką gorliwością chwalą się zdjęciami z ćwiczenia jogi, że w końcu powstała nowa, potężna moda: "joga selfie".

 

<< ZOBACZ NAJBARDZIEJ SZALONE 'JOGA SELFIE' >>

Jest w tym pewna doza szaleństwa, a niektóre zdjęcia przyprawiają o gęsią skórkę - zwłaszcza te, na których jest Hilaria Baldwin. Żona Aleka Baldwina joge uprawia w bardzo dziwnych, wręcz niebezpiecznych miejscach - nawet na drzewach.

Hilaria BaldwinScreen z Instagram.com/Hilaria Baldwin

Nie wiemy, co prawda, jaki będzie następny krok gwiazd i w którą stronę, ale wiemy, że już ten jest mocno ekscentryczny. Podobają Wam się te zdjęcia? Chcecie pójść w ślady gwiazd? Jeżeli zatem ich przykład Was porywa i inspiruje, to róbcie to z głową, choćby i w dół i pamiętajcie o uśmiechu.

I kto by pomyślał, że jeszcze niedawno selfie z dzióbkiem wydawało się szczytem ekstrawagancji!

Marta

Więcej o: