Jakie imię Małgorzata Kożuchowska wybrała dla dziecka? Nazwała syna na cześć znanego Polaka

Wybrała dla niego dwa imiona.
Jan Franciszek Kożuchowski Jakie imię Małgorzata Kożuchowska wybrała dla dziecka? Według najnowszych doniesień Małgorzata Kożuchowska i jej mąż wybrali już imiona, które nosić będzie ich syn. Nazywa się Jan Franciszek. Dziecko aktorki jest na świecie od ponad tygodnia. Wiemy, że zarówno chłopiec jak i świeżo upieczona mama, czują się świetnie. Według najnowszych doniesień Małgorzata Kożuchowska i jej mąż wybrali już imiona, które nosić będzie ich syn. Gwiazda o narodzinach dziecka poinformowała na Facebooku 14 października. Od tej chwili wciąż napływają do niej gratulacje, a fani wysyłają znanej mamie kwiaty. Kożuchowska nie zdradziła jeszcze, jakie imię wybrała dla syna, ale magazyn "Flesz" dotarł do informacji na ten temat: "Jak udało nam się ustalić - Jan Franciszek. Imiona te tłumaczy się na wiele języków, mocno kojarzą się z tradycją chrześcijańską (co dla Gosi ma duże znaczenie), to piękne polskie imiona i w końcu... nosi je dwóch ważnych dla aktorki papieży: Jan Paweł II i Franciszek" - czytamy w dwutygodniku. Małgorzata Kożuchowska jest osobą wierzącą i wielokrotnie podkreślała, że zarówno papież Jan Paweł II, jak i Franciszek, to ważne dla niej osobistości. Podejrzewamy więc, że wybór imion nie był dla niej trudny. Również mąż aktorki, Bartek Wróblewski, podziela jej katolickie wartości. Para poznała się w 2005 roku w Rzymie podczas uroczystości pogrzebowych Jana Pawła II.

Dziecko aktorki jest na świecie od ponad tygodnia. Wiemy, że zarówno chłopiec jak i świeżo upieczona mama, czują się świetnie. Według najnowszych doniesień Kożuchowska i jej mąż wybrali już imiona, które nosić będzie ich syn.

Gwiazda o narodzinach dziecka poinformowała na Facebooku 14 października. Od tej chwili wciąż napływają do niej gratulacje, a fani wysyłają znanej mamie kwiaty. Kożuchowska nie zdradziła jeszcze, jakie imię wybrała dla syna, ale magazyn "Flesz" dotarł do informacji na ten temat:

Jak udało nam się ustalić - Jan Franciszek. Imiona te tłumaczy się na wiele języków, mocno kojarzą się z tradycją chrześcijańską (co dla Gosi ma duże znaczenie), to piękne polskie imiona i w końcu... nosi je dwóch ważnych dla aktorki papieży: Jan Paweł II i Franciszek - czytamy w dwutygodniku. - Taki wybór wcale nie zaskoczył bliskich przyjaciół aktorki.

Małgorzata Kożuchowska jest osobą wierzącą i wielokrotnie podkreślała, że zarówno papież Jan Paweł II, jak i Franciszek, to ważne dla niej osobistości. Podejrzewamy więc, że wybór imion nie był dla niej trudny. Również mąż aktorki, Bartek Wróblewski, podziela jej katolickie wartości. Para poznała się w 2005 roku w Rzymie podczas uroczystości pogrzebowych Jana Pawła II.

Małgorzata Kożuchowska w Opolu, próba, KFPP Opole Kapif

 

jus