Grała teściową Kożuchowskiej, prywatnie jest jej bliską przyjaciółką. Zdradziła kilka szczegółów ciąży aktorki

Wiadomości z pierwszej ręki o młodej mamie i jej synku.

Małgorzata Kożuchowska i Teresa Lipowska przez lata grały razem w serialu "M jak Miłość". Choć relację synowa-teściowa zakończył tragiczny wypadek Hanki Mostowiak, panie poza planem nadal się przyjaźnią. Lipowska zdradziła, co opowiedziała jej Kożuchowska zaraz po porodzie.

Serialowa Barbara Mostowiak wyznała "Faktowi", że jako jedna z pierwszych dowiedziała się o narodzinach syna aktorki:

Całą ciążę byłam przy Małgosi, od samego początku. O wszystkim wiedziałam na bieżąco. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie - opowiedziała Lipowska w rozmowie z "Faktem". - Zadzwoniła do mnie zaraz po porodzie, żeby powiedzieć, że zarówno ona, jak i dziecko są zdrowi i czują się świetnie. W tej chwili odpoczywają, a to teraz najważniejsze.

Małgorzata Kożuchowska Kapif

Kożuchowska i jej mąż, Bartosz Wróblewski, pobrali się 6 lat temu. Zarówno Kożuchowska, jak i jej bliscy są zachwyceni tym, że na świat przyszedł tak długo oczekiwany potomek. Lipowska także wydaje się bardzo podekscytowana:

Bardzo się cieszę, że Małgosi się udało, że została wreszcie matką. Jestem przeszczęśliwa. Wiem, że ona również bardzo się cieszy z przyjścia na świat upragnionego synka - wyznała tabloidowi.

Jeszcze raz gratulujemy!

jus

Więcej o:
Komentarze (1)
Grała teściową Kożuchowskiej, prywatnie jest jej bliską przyjaciółką. Zdradziła kilka szczegółów ciąży aktorki
Zaloguj się
  • amorvertical11

    Oceniono 8 razy -2

    Dawaj Tereska szczegóły! Narzeczony przegryzł pępowinę? Zjedli wspólnie łożysko? A może wypili po kieliszku krwi pępowinowej? Więcej szczegółów!!!! Rzuć trochę mięsa na Plotka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX