Dorociński chwali się fotką sprzed lat. Jak na niej wygląda? "Jezus Chrystus jak żywy"

Takiego Dorocińskiego nie znacie.
Dorociński chwali się fotką sprzed lat Jak na niej wygląda? "Jezus Chrystus jak żywy" "Jezus", "muszkieter" - fanom nie brakuje określeń na opisanie zdjęcia Marcina Dorocińskiego sprzed lat. Są zdjęcia, o których gwiazdy wolałyby zapomnieć i raczej się nimi nie chwalą. Jeśli jakiś trup wypadnie z szafy, to raczej za sprawą mediów niż samych zainteresowanych. Inaczej jest z Marcinem Dorocińskim, który sam pokazał swoją fotografię z przeszłości na swoim Facebooku. "Z archiwum X #kwiatywewłosachpotargałwiatr" - Dorociński podpisał ze swadą zdjęcie. Gdy my je zobaczyliśmy, głos uwiązł nam w gardle, na szczęście są jeszcze internauci, którym nigdy nie brakuje słów: "Jezus Chrystus jak żywy"; "A gdzie różowe spineczki?"; "Jezu, ufam Tobie". Pozostańmy w tym nostalgicznym nastroju i przypomnijmy sobie, w jakich jeszcze wcieleniach mieliśmy przyjemność oglądać aktora. Co prawda, w większości jego wygląd jest pokłosiem ról, do których musiał się przeobrazić, jednak i tak uśmiech na twarzy pozostaje.

"Jezus", "muszkieter" - fanom nie brakuje określeń na opisanie zdjęcia Marcina Dorocińskiego sprzed lat.

Są zdjęcia, o których gwiazdy wolałyby zapomnieć i raczej się nie mi nie chwalą. Jeśli jakiś trup wypadnie z szafy,  to raczej za sprawą mediów niż samych zainteresowanych. Inaczej jest z Marcinem Dorocińskim, który sam pokazał swoją fotografię z przeszłości na swoim Facebooku.

Marcin Dorociński przed latyScreen z Facebook.com/marcindorocinski

Z archiwum X #kwiatywewłosachpotargałwiatr - Dorociński podpisał ze swadą zdjęcie.

Gdy my je zobaczyliśmy, głos uwiązł nam w gardle, na szczęście są jeszcze internauci, którym nigdy nie brakuje słów:

Jezus Chrystus jak żywy.
A gdzie różowe spineczki?
Jezu, ufam Tobie.

Fani komentują stare zdjęcie Marcina DorocińskiegoScreen z Facebook.com/marcindorocinski

Pozostańmy w tym nostalgicznym nastroju i przypomnijmy sobie, w jakich jeszcze wcieleniach mieliśmy przyjemność oglądać aktora. Co prawda, w większości jego wygląd jest pokłosiem ról, do których musiał się przeobrazić, jednak i tak uśmiech na twarzy pozostaje.


<< ZOBACZ STARE ZDJĘCIA MARCINA DOROCIŃSKIEGO >>

 

karo