Ada Fijał na spacerze z mężem i 2-miesięcznym synem. Aktorka dała mu tradycyjne imię

Uroczy obrazek.
Ada Fijał na spacerze z synem Aktorka dała mu tradycyjne imię Sielanka jak z bajki - Ada Fijał z mężem Piotrem i dzieckiem wybrali się na spacer. Naprawdę miło na nich popatrzeć. Pod koniec sierpnia w szpitalu na warszawskim Wilanowie Ada Fijał urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka doczekała się zdrowego synka. Jak ma na imię? Według informacji "Party" obyło się bez ekstrawagancji. Chłopiec nazywa się Antonii. Razem z mężem Piotrem i 2- miesięczną pociechą aktorka wybrała się na spacer. Synek gwiazdy podróżuje naprawdę komfortowo - tego typu wózek kosztuje ponad 4 tysiące złotych. Jak informuje "Party", aktorka na tego typu leniwe chwile w rodzinnym gronie będzie miała coraz mniej czasu. Już we wrześniu wróciła do pracy. Póki co na razie gra jedynie w serialu "Barwy szczęścia", stopniowo jednak liczba obowiązków będzie rosnąć. Aktorka pracuje też nad autorskim modowo-filmowym projektem. Coraz częściej można ją też spotkać na branżowych imprezach. Na pierwszej pojawiła się już miesiąc po porodzie.

Sielanka jak z bajki - Ada Fijał z mężem Piotrem i dzieckiem wybrali się na spacer. Naprawdę miło na nich popatrzeć.

Pod koniec sierpnia w szpitalu na warszawskim Wilanowie Ada Fijał urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka doczekała się zdrowego synka. Jak ma na imię? Według informacji "Party" obyło się bez ekstrawagancji. Chłopiec nazywa się Antoni. Razem z mężem Piotrem i 2- miesięczną pociechą aktorka wybrała się na spacer. Synek gwiazdy podróżuje naprawdę komfortowo - tego typu wózek kosztuje ponad 4 tysiące złotych.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z RODZINNEGO SPACERU >>

 

Jak informuje "Party", aktorka na tego typu leniwe chwile w rodzinnym gronie będzie miała coraz mniej czasu. Już we wrześniu wróciła do pracy. Póki co na razie gra jedynie w serialu "Barwy szczęścia", stopniowo jednak liczba obowiązków będzie rosnąć. Aktorka pracuje też nad autorskim modowo-filmowym projektem. Coraz częściej można ją też spotkać na branżowych imprezach. Na pierwszej pojawiła się już miesiąc po porodzie.

 

 

karo

Więcej o:
Komentarze (9)
Ada Fijał na spacerze z mężem i 2-miesięcznym synem. Aktorka dała mu tradycyjne imię
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 16 razy 14

  Koszt wózka to faktycznie kluczowa informacja i powód do podniety.

 • elizka51

  Oceniono 7 razy 1

  Chłopiec NIE NAZYWA SIĘ, a ma na imię Antoni (NIE ANTONII). Nazywa się może Fijał, może Kowalski...Co to za ignorant tu pisał. Do zerówki, albo do siebie na wieś

 • izarider

  0

  Ale ustawka z tym pustym wózkiem. Żałosne.

 • Gość: Ania

  0

  Widziałam i dotykałam tego wózka na własne oczy w sklepie... dośc drogi jak na przecietnego Polaka/rodzica. Szczerze? Nie chciała bym tego wózka za darmo, dość ze ma dziwną rączkę to jeszcze nie ma kosza na zakupy...nie zazdroszcze sto razy wole wozek za 1500zł.

 • gabrysiaq

  Oceniono 10 razy 0

  Piękna i szczęsliwa :) Ekipa luxusowi.pl pozdrawia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX