Takich zdjęć Justin Timberlake zwykle nie pokazuje. "Życie mija bardzo szybko"

Czule ją objął.
Romantyczny Justin Timberlake "Życie mija bardzo szybko" - pisze gwiazdor Justin Timberlake i Jessica Biel rzadko pojawiają się razem publicznie, a jeszcze rzadziej dzielą się prywatnymi zdjęciami. Dlatego ostatnia fotka, którą wokalista pokazał na Instagramie jest tak wyjątkowa. Romantyczne zdjęcie zostało zrobione w Nowej Zelandii. Justin i Jessica siedzą przytuleni na ławce i patrzą w morze. Justin Timberlake jest obecnie w trakcie trasy koncertowej "20/20 Experience World", a podczas pobytu w Nowej Zelandii odwiedziła go żona. Nagie, skaliste wybrzeże i woda aż po odległy, przymglony horyzont budzą w człowieku niezwykły rodzaj refleksji. Timberlake wyraził ją cytatem z filmu "Wolny dzień Ferrisa Buellera": "Życie mija bardzo szybko. Jeżeli się nie zatrzymasz i nie rozejrzysz, możesz je przegapić" - tak gwiazdor podpisał romantyczną fotkę.

Cisza, spokój, dużo czułości. Justin Timberlake i jego żona, Jessica Biel, przytuleni, patrzą przed siebie - takie ich zdjęcie to ogromna rzadkość!

Rzadko się razem pojawiają, a jeszcze rzadziej dzielą się prywatnymi zdjęciami. Dlatego to zdjęcie jest takie niezwykłe. Justin Timberlake pokazał je na Instagramie. Zostało zrobione w Nowej Zelandii.

<< WIĘCEJ NASTROJOWYCH ZDJĘĆ Z NOWEJ ZELANDII >>

Justin Timberlake i Jessica BielScreen z Instagram.com/Justin Timberlake

Justin Timberlake jest obecnie w trakcie trasy koncertowej "20/20 Experience World". W Nowej Zelandii odwiedziła go żona, Jessica Biel. Nagie, skaliste wybrzeże i woda aż po odległy, przymglony horyzont budzą w człowieku nieznany rodzaj refleksji. Timberlake wyraził ją cytatem z filmu "Wolny dzień Ferrisa Buellera":

Życie mija bardzo szybko. Jeżeli się nie zatrzymasz i nie rozejrzysz, możesz je przegapić.

alex