Rozz rzadko udziela wywiadów, a w tym szczerze mówi o nieudanym małżeństwie: Rzeczywistość zweryfikowała moją wiarę

Rozz szczerze o nieudanym małżeństwie Rzeczywistość zweryfikowała moją wiarę - wyznaje celebrytka Choć związek Kate Rozz z Piotrem Adamczykiem rozpadł się zaledwie po roku, to wystarczyło, by z zupełnie nieznanej osoby, stała się prawie tak samo rozpoznawalna jak aktor. Kate Rozz w wywiadzie dla "Twojego Imperium" przyznała, że małżeństwo było dla niej bardzo ważnym doświadczeniem. Małżeństwo to jedna z piękniejszych lekcji w życiu. To wspólna droga, która czasami dobiega końca, ale mimo wszystko z byłym małżonkiem można zachować dobre relacje. Ja wierzyłam w związki na dobre i na złe, takie do końca życia, ale rzeczywistość zweryfikowała moją wiarę - wyznała celebrytka. Rozz dodała, że po dwóch rozstaniach trudno jej teraz uwierzyć w prawdziwą miłość. Pierwszym mężem Rozz był francuski biznesmen, Jean-Manuel Rozan, z którym ma dwoje dzieci: córkę Mię i adoptowanego syna Shaanti. Później próbowała sobie ułożyć życie z Piotrem Adamczykiem. Teraz celebrytka jest singielką, ale jak mówiła ostatnio w rozmowie z "Kobiecym Okiem", "na miłość przyjdzie czas".

Modelka i aktorka - Kate Rozz, bardziej znana jako była partnerka Piotra Adamczyka, przyznała, że choć małżeństwo jest pięknym życiowym doświadczeniem, to po dwóch rozstaniach trudno jej uwierzyć w prawdziwą miłość.

O Kate Rozz zrobiło się głośno, kiedy związała się z Piotrem Adamczykiem. Choć ich związek rozpadł się zaledwie po roku, to wystarczyło, aby Rozz z zupełnie nieznanej osoby, stała się prawie tak samo rozpoznawalna jak aktor. Modelka raczej unika wypowiedzi na temat tego związku. Jednak dla "Twojego Imperium" udzieliła krótkiego, acz barwnego wywiadu, w którym przyznała, że małżeństwo było dla niej bardzo ważnym doświadczeniem.

Małżeństwo to  jedna z piękniejszych lekcji  w życiu. To wspólna droga, która czasami dobiega końca, ale mimo wszystko z byłym małżonkiem można zachować dobre relacje. Ja wierzyłam w związki na dobre i na złe, takie do końca życia, ale rzeczywistość zweryfikowała moją wiarę

Pierwszym mężem Rozz był francuski biznesmen, Jean-Manuel Rozan, z którym ma dwoje dzieci: córkę Mię i adoptowanego syna Shaanti. Później próbowała sobie ułożyć życie z Piotrem Adamczykiem. Teraz celebrytka jest singielką, ale jak mówiła ostatnio w rozmowie z "Kobiecym Okiem", "na miłość przyjdzie czas".

Piotr Adamczyk, Kate Rozz KAPIF

Kate Rozz Kapif

 

Marta