Podobno ta sukienka Dody była za krótka. Co w takim razie powiedzieć o TEJ kreacji Jennifer Lopez?!

Obie mają słabość do czerwonych mini.
Podobny gust Jennifer Lopez i Dody? Obie mają słabość do czerwonych mini Jennifer Lopez pojawiła się na gali Variety Power of Women Luncheon w Los Angeles. Była w skąpej kreacji, w pełni odsłaniającej jej zgrabne i umięśnione nogi. "Idziesz na wesele w bluzce?" - pytali fani Dody widząc jej ultrakrótką mini. Co jednak powiedzieć w takim razie o sukience, w której pokazała się ostatnio J.Lo? Kiedy Doda pochwaliła się w sobotę zdjęciami z wesela, fani wytknęli jej, że sukienka, którą miała na sobie, była o wiele za krótka. Jak się okazuje, piosenkarka wie jednak, że właśnie takie teraz się nosi. W tak samo eksponujących nogi kreacjach chodzą bowiem największe gwiazdy. Ostatnio właśnie w takiej pojawiła się na gali Variety Power of Women Luncheon w Los Angeles Jennifer Lopez. Skąpej kreacja w pełni odsłaniała jej zgrabne, umięśnione nogi. No i co teraz? Zmienicie zdanie co do sukienki Dody? A może jednym wypada takie nosić, a innym już nie? Decyzję pozostawiamy Wam.

"Idziesz na wesele w bluzce?" - pytali fani Dody widząc jej ultrakrótką mini. Co jednak powiedzieć w takim razie o sukience, w której pokazała się ostatnio J.Lo?

Kiedy Doda pochwaliła się w sobotę zdjęciami z wesela, fani wytknęli jej, że sukienka, którą miała na sobie, była o wiele za krótka. Jak się okazuje, piosenkarka wie jednak, że właśnie takie teraz się nosi. W tak samo eksponujących nogi kreacjach chodzą bowiem największe gwiazdy. Ostatnio właśnie w takiej pojawiła się na gali Variety Power of Women Luncheon w Los Angeles Jennifer Lopez. Skąpej kreacja w pełni odsłaniała jej zgrabne, umięśnione nogi.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

No i co teraz? Zmienicie zdanie co do sukienki Dody? A może jednym wypada takie nosić, a innym już nie? Decyzję pozostawiamy Wam.

 

aga

Więcej o:
Komentarze (9)
Podobno ta sukienka Dody była za krótka. Co w takim razie powiedzieć o TEJ kreacji Jennifer Lopez?!
Zaloguj się
 • czik

  Oceniono 97 razy 79

  różnica jest taka ze lopezowa pokazala nogi ale zakryła dekolt i zachowała umiar za to dodon wywalił wszystko co posiada na wierzch i wyszło tanio i wulgarnie

 • strynorynalium

  Oceniono 100 razy 78

  Porównywanie Diody do Jennifer, to jak sołtysa Sierpuchowa do papieża.

 • cerrie

  Oceniono 47 razy 31

  Nie jestem fanką muzyki Jennifer. Ale lubię jej niektóre utwory. I nikt nie ma prawa porównywać tej lateksiary do Jennifer, bo ona jest naprawdę seksowną kobietą, czy komuś Jennifer kojarzy się z prostytutką? Bo chyba nie. Natomiast lateksiara nie jest seksowna, ona jest wulgarna. Prostytutki także nie są seksowne one są seksualnie wyuzdane, aby być gotową na każde zawołanie klienta. I Doda tak samo, nawet jak się stara wyglądać bardziej elegancko, to wtedy też wyłazi z niej ta wulgarność, ponieważ ona musi być w każdym momencie życia przygotowana na to, aby szokować wyglądem, bo tylko to potrafi i na tym umie tylko zarabiać kasę. Tak więc krótka sukienka krótkiej sukience nie równa, bo jest takie przysłowie "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie".

 • forfiter_jr

  Oceniono 33 razy 27

  Dodzior ma się tak do JLo jak Zaporożec do Ferrari.

 • koja

  Oceniono 24 razy 20

  A niech każdy ubiera się jak chce. Krzywdy nikomu nie robią

 • browaryr

  Oceniono 23 razy 11

  doda-panna z E8..-pusty łeb i pipa na wierzchu-cennik w kieszeni.

 • 020680

  Oceniono 13 razy 7

  To się Was redakcjo żarty trzymają... User @strynorynalium ujął to najlepiej.

 • qula

  Oceniono 26 razy -18

  obie tanie siksy plastikowe,nie widze roznicy,w obu nie ma nic naturalmego,poza falszem.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 29 razy -25

  Doda już nikogo nie zaskakuje, ale opez no sorry -stara baba bez ciała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX