Są parą już ponad rok, ale dotąd nie komentowali, ani nie potwierdzali swojej relacji. Rosati chyba właśnie to zrobiła TYM zdjęciem

Para świętowała razem ważne wydarzenie.
Rosati już nie unika zdjęć z Adamczykiem Para świętowała razem ważne wydarzenie Weronika Rosati po raz pierwszy pokazała na swoim Instagramie zdjęcie Piotra Adamczyka. Fotografia została zrobiona w trakcie sobotniego meczu Polska-Niemcy. Choć Weronika Rosati i Piotr Adamczyk są parą już od ponad roku, do tej pory unikali wypowiadania się na temat związku. Aktorska para ceni sobie prywatność, ale tym razem zrobili wyjątek. Weronika Rosati nigdy nie chwaliła się zdjęciami z ukochanym. Ale w niedzielę po raz pierwszy pokazała na swoim Instagramie zdjęcie Piotra Adamczyka. Aktor, na fotografii zrobionej w trakcie sobotniego meczu Polska-Niemcy, cieszy się na nim z historycznego zwycięstwa rodaków i radośnie wymachuje uniesionymi w górę kulami. Jak widać, wygrana w meczu z Niemcami daje nam nie tylko cenne punkty w eliminacjach do Mistrzostw Europy, ale też skłoniła skryte gwiazdy do śmiałych kroków.

Choć Weronika Rosati i Piotr Adamczyk są parą już od ponad roku, do tej pory unikali wypowiadania się na temat związku. Aktorska para ceni sobie prywatność, ale tym razem zrobili wyjątek.

Weronika Rosati nigdy nie chwaliła się zdjęciami z ukochanym. Ale dziś, po raz pierwszy pokazała na swoim Instagramie zdjęcie Piotra Adamczyka. Aktor, na fotografii zrobionej w trakcie wczorajszego meczu Polska-Niemcy, cieszy się na nim z historycznego zwycięstwa rodaków i radośnie wymachuje uniesionymi w górę kulami.

Piotr Adamczyk Instagram.com/weronikarosati

Fani nie szczędzili parze serdecznych słów:

Weronika Rosati Instagram.com/weronikarosati

Jak widać, wygrana w meczu z Niemcami daje nam nie tylko cenne punkty w eliminacjach do Mistrzostw Europy, ale też skłoniła skryte gwiazdy do śmiałych kroków.

jus

Zobacz też:

Więcej o: