Z cyklu: nie wiemy, co powiedzieć. To najdziwniejsza rzecz, jaką ostatnio usłyszeliśmy o Kim Kardashian

Córeczka Kanye Westa ma stylistę Stroje North są często wierną kopią stylizacji jej mamy. To nie przypadek Choć córka Kim Kardashian i Kanye West ma dopiero 16 miesięcy, rodzice już zdecydowali, że powinna mieć osobisty team odpowiedzialny za... stroje! Ubrania Nori muszą dobrze komponować się ze strojami jej sławnej mamy. Krawiec, który jest także stylistą North, pracuje z ekipą stylistów Kim i Kanye. Zaprojektowanie i uszycie niektórych ubrań dziewczynki zlecane jest projektantom, a niektóre są tworzone przez świtę gwiazdorskiej pary. Wszystkie kreacje na wyjścia sa planowane i omawiane ze sporym wyprzedzeniem - czytamy na HollywoodLife.com.. Jak informuje portal, North West otrzymuje mnóstwo darmowych ubrań od projektantów z całego świata, a wszystkie konsekwentnie przegląda sam Kanye West. To właśnie on decyduje, co jego córka może zatrzymać. Kanye West przegląda wszystkie przysłane ubrania. Jeśli znajdzie coś, co jego zdaniem jest brzydkie i nie chce, aby jego córka w tym występowała, odsyła to z powrotem - podaje HollywoodLife.com Rozumiemy, że mamy często dopasowują ubrania dziecka do swojego stroju. Ale żeby zatrudniać w tym celu stylistę i krawca? Kim i Kanye nie przestają nas zaskakiwać.

Choć Nori ma dopiero 16 miesięcy, rodzice już zdecydowali, że mała powinna mieć osobisty team odpowiedzialny za... stroje! Ubrania muszą dobrze komponować się ze strojami jej sławnej mamy. Osobisty stylista i krawiec zatrudniony dla rocznego dziecka? Tak, my też byliśmy zaskoczeni.

To, że stroje Nori czasami są wierną kopią stylizacji jej mamy to nie przypadek. Dziewczynka ma swojego prywatnego stylistę oraz krawca.

Krawiec, który jest także stylistą North, pracuje z ekipą stylistów Kim i Kanye nad stylizacjami ich córki. Zaprojektowanie i uszycie niektórych ubrań zlecane jest projektantom, a niektóre są tworzone przez ludzi Kim. Wszystkie kreacje na wyjścia planowane są i omawiane ze sporym wyprzedzeniem - czytamy na HollywoodLife.com..
<< TAK KIM DOPASOWUJE STROJE NORI DO SWOICH STYLIZACJI >>

 

ForumForum

Jak informuje portal HollywoodLife.com, North West otrzymuje mnóstwo darmowych ubrań od projektantów z całego świata. A wszystkie konsekwentnie przegląda sam Kanye West. To właśnie on decyduje, co jego córka może zatrzymać.

Kanye West przegląda wszystkie przysłane ubrania, jeśli znajdzie coś, co jego zdaniem jest brzydkie i nie chce, aby jego córka w tym występowała, odsyła to z powrotem - informuje portal HollywoodLife.com

Rozumiemy, że mamy często dopasowują ubrania dziecka do swojego stroju. Ale żeby zatrudniać w tym celu stylistę i krawca? Kim, nie przestajesz nas zaskakiwać.

Marta