Myśleliście, że Mucha niczym już nie zaskoczy na salonach? To zobaczcie te zdjęcia

Anna Mucha na rozdaniu nagród Elle Awards.

Przygryzanie wargi, przesyłanie buziaków. Mucha to prawdziwa kokietka! Jej zachowanie wcale nas nie dziwi, co innego jednak... specyficzny makijaż.

Anna Mucha zawsze trzyma rękę na pulsie i świetnie orientuje się w najnowszych trendach. Bardzo dobrym przykładem jest wybór kreacji - biała, minimalistyczna suknia projektu Lidii Kality to modowy strzał w dziesiątkę. Podobnie jak lakierowane szpilki od Casadei. Stylizacja jak z jednej ze stron "Vogue'a".

 

n

 

Fryzura natomiast zainspirowana jest ostatnimi uczesaniami Kim Kardashian - przedziałek na środku, włosy gładko zaczesane na boki i upięte w niski kucyk. Trzeba przyznać, że i aktorce jest w niej całkiem do twarzy. I co dziwne, to samo można powiedzieć o bardzo dziwnym makijażu. Mucha poszła na całość i nie dość, że postawiła na dość odważny kolor szminki, to w dodatku pomalowała na fioletowo brwi. W tym szaleństwie była jednak metoda - minimalistyczną kreacją i prawie całkowity brak dodatków ożywiał właśnie nietypowy make-up. I nie zapominajmy o paznokciach! Nam się bardzo spodobały, a Wam?

aga

Jak Ci się podoba Anna Mucha w takim wydaniu?
Więcej o: