O jej romansie z serialowym Sherlockiem plotkowano w czerwcu. Nie zaprzeczała. Teraz była Majdana komentuje

Anna Prus w końcu mówi, jak było.
Anna Prus dementuje plotki Gwiazda w końcu skomentowała doniesienia o jej rzekomym romansie z serialowym Sherlockiem Lepiej późno niż wcale - mówi stare przysłowie. W tym przypadku jednak na opóźnieniu można było tylko zyskać. Anna Prus nareszcie wyjaśniła, jak to było z jej rzekomym romansem z Benedictem Cumberbatchem. Gdy w czerwcu tego roku "Rewia" podała, że Anna Prus, była dziewczyna Radosława Majdana, spotyka się z Benedictem Cumberbatchem, wiadomość podchwyciły wszystkie media. Nic dziwnego, ostatni romans Polki z zagraniczną gwiazdą to historia Alicji Bachledy-Curuś i Collina Farrella. Prus wyjaśniła, że tak naprawdę nic nie łączyło jej z serialowym Sherlockiem. Benedicta poznałam w maju na festiwalu Off Camera w Krakowie. Spędzaliśmy razem czas, do dziś mamy ze sobą kontakt, ale to nie był romans - wyjaśniła gwiazda na łamach "Gali". Anna Prus zasłynęła ze związku z Radkiem Majdanem. Para spotykała się w 2012 roku i hucznie obchodziła 40. urodziny piłkarza. Piłkarz postanowił zakończyć znajomość, gdy jego ukochana została skazana na pół roku więzienia w zawieszeniu za posiadanie kokainy. Aktorka tłumaczyła wówczas, że doniósł na nią były partner, Damian Gorawski. Teraz Prus unika skandali i rozwija karierę w Rosji.

Lepiej późno niż wcale - mówi stare przysłowie. W tym przypadku jednak na opóźnieniu można było tylko zyskać. Anna Prus nareszcie wyjaśniła, jak to było z jej rzekomym  romansem z Benedictem Cumberbatchem.

Gdy w czerwcu tego roku "Rewia" podała, że Anna Prus, była dziewczyna Radosława Majdana, spotyka się z Benedictem Cumberbatchem, wiadomość podchwyciły wszystkie media. Nic dziwnego, ostatni romans Polki z zagraniczną gwiazdą to ten Alicji Bachledy-Curuś i Collina Farrella. Niestety, po czterech miesiącach sama zainteresowana wyjaśniła, że tak naprawdę nic jej z serialowym Sherlockiem nie łączyło.

Benedicta poznałam w maju na Off Camera w Krakowie. Spędzaliśmy razem czas, do dziś mamy ze sobą kontakt, ale to nie romans - wyjaśniła Anna Prus w "Gali".

W czerwcu Anna Prus o relacji z Cumberbatchem mówiła jedynie:

Szanuję go za niezwykły talent, ale przede wszystkim za to, że jest dżentelmenem - komentowała wówczas to, co ich łączy w "Rewii".

Anna Prus zasłynęła ze związku z Radkiem Majdanem - para spotykała się w 2012 i hucznie obchodziła 40. urodziny piłkarza. Majdan rozstał się z Prus po tym, jak została skazana na pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata za posiadanie kokainy. Aktorka tłumaczyła, że doniósł na nią były partner, również piłkarz, Damian Gorawski.

Dlaczego donos na policję w tej sprawie złożył mój ówczesny partner życiowy - Damian Gorawski, dlaczego wezwał policję do naszego domu? Czy to normalne? Co chciał na tym zyskać? - mówiła w Se.pl.

Teraz Prus unika skandali i rozwija karierę w Rosji, gdzie jej interesami zajmuje się ta sama menedżerka, co Macieja Stuhra.

Anna Prus, Radek MajdanKapif