Niby nie tak dawno, ale zmiany są ogromne. Honey "90 tygodni temu". Poznalibyście?

Gwiazda bardzo się zmieniła.
Honey "90 tygodni temu" Gwiazda bardzo się zmieniła. 90 tygodni to dużo? Dla młodej dziewczyny, jaką jest Honey, całkiem sporo. Udowadnia to zdjęcie, które piosenkarka pokazała niedawno na Instagramie. 90 tygodni to dużo? Dla młodej dziewczyny, jaką jest Honey, całkiem sporo. Udowadnia to zdjęcie, które piosenkarka pokazała niedawno na Instagramie. Fani Honey zgodnie wyrażali swoje zaskoczenie zdjęciem sprzed prawie dwóch lat, które 21-letnia piosenkarka opublikowała właśnie na swoim Instagramie. "90 tygodni temu..." - podpisała zdjęciu Honey. Honorata Skarbek na zdjęciu wygląda na sporo młodszą i naprawdę ciężko uwierzyć, że powstało w styczniu 2013 roku. To tylko kwestia innej fryzury? Fani jednogłośnie wyrażali ogromne zdziwienie wyglądem swojej idolki. Zaznaczali, że wygląda dużo młodziej niż w rzeczywistości.

90 tygodni to dużo? Dla młodej dziewczyny, jaką jest Honey, całkiem sporo. Udowadnia to zdjęcie, które piosenkarka pokazała niedawno na Instagramie.

Fani Honey zgodnie wyrażali swoje zaskoczenie zdjęciem sprzed prawie dwóch lat, które 21-letnia piosenkarka opublikowała właśnie na swoim Instagramie.

90 tygodni temu... - podpisała zdjęciu Honey.

HoneyScreen z Instagram.com/honkabiedronka

Honorata Skarbek na zdjęciu wygląda na sporo młodszą i naprawdę ciężko uwierzyć, że powstało w styczniu 2013 roku. To tylko kwestia innej fryzury? Porównajcie.

 

<< ZOBACZ STARE ZDJĘCIA HONEY >>

 

Fani jednogłośnie wyrażali ogromne zdziwienie wyglądem swojej idolki. Zaznaczali, że wygląda dużo młodziej niż w rzeczywistości.

Na tym zdjęciu na 14 lat wyglądasz haha <3 śliczna ;3
Jak selena gomez :o ale serio w dłuższych było ci lepiej :)

Internauci komentują zdjęcie HoneyScreen z Instagram.com/honkabiedronka

karo

Więcej o:
Komentarze (9)
Niby nie tak dawno, ale zmiany są ogromne. Honey "90 tygodni temu". Poznalibyście?
Zaloguj się
 • muminos1975

  Oceniono 35 razy 33

  ja bym jej w ogóle nie poznał, bo nie wiem kto to jest:)

 • stefanek

  Oceniono 30 razy 18

  Byla ladna, mloda dziewczyna a w jednej chwili oszpecila sie na wlasne zyczenie.. Obciela wlosy i od tego momentu wyglada jak 35- latka heh

 • koja

  Oceniono 21 razy 15

  Ile ona ma lat?Bo na tym zdjęciu wygląda jak podrasowana 30.

 • fanizymiko

  Oceniono 8 razy 4

  Jak tam przesolona zupa?

 • piecesofme

  Oceniono 2 razy 2

  Z długimi włosami wyglądała o wiele lepiej. Tak świeżo, młodo i dziewczęco ;) Mam nadzieję, że kiedyś wróci do długich włosów ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX