Jesteście ciekawi, jak wyglada certyfikat ślubu Clooneya? Wiadomo też, gdzie para spędza miesiąc miodowy. A na koniec najlepsze! Co Bill Murray dał im w prezencie

Najnowsze informacje o nowożeńcach.
Co Bill Murray dał Clooneyowi? Najnowsze informacje o nowożeńcach Widzieliśmy już sukienkę panny młodej i wiemy, kto pojawił się na uroczystości w Wenecji. Ale to nie koniec szczegółów, które nas interesują. George Clooney i Amal Alamuddin pobrali się tydzień temu w Wenecji. Teraz 53-letni aktor i 36-letnia prawniczka pokazali swój certyfikat ślubu. Dokument został ujawniony tego samego dnia, kiedy zdjęcia pary zostały opublikowane po raz trzeci - tym razem we włoskim wydaniu Vanity Fair - czytamy na stronie Daily Mail. Sporządzony po włosku dokument zawiera potwierdzenie zawarcia małżeństwa między Clooneyem i Alamuddin, a także ich daty i miejsca urodzenia: Co robią teraz państwo młodzi? Jak podaje X17Online, aktor najprawdopodobniej zabrał już swoją ukochaną na ekskluzywny miesiąc miodowy w ekskluzywnym hotelu na Seszelach. Para będzie wypoczywać w luksusowym resorcie North Island. To miejsce, w którym łatwo zadbać o prywatność - dostęp na wyspę jest możliwy jedynie helikopterem - czytamy na stronie Daily Mail. Miejsce polecili im podobno sławni przyjaciele Clooneya - Brad Pitt i Angelina Jolie. Informator, do którego dotarł portal przyznał, że to ulubione miejsce gwiazd, które cenią sobie prywatność, a Pitt i Jolie należą do ich stałych bywalców. "To jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, a Geroge chciał pokazać Amal coś jeszcze piękniejszego niż Wenecja" - dodaje. Nie wiemy, co nowożeńcy zabiorą ze sobą w podróż poślubną, ale na pewno nie będzie to prezent ślubny od Billa Murraya. Aktor przyznał w wywiadze dla TMZ, że nie podarował im zupełnie nic! "Co kupić parze, która ma wszystko? Nie kupuj jej nic" - stwierdził aktor. Murray nie był jedyną osobą, która nie wydała na prezent ślubny ani centa. Aktor zdradził, że para prosiła gości, by darowali sobie jakiekolwiek podarunki.

Widzieliśmy już sukienkę panny młodej i wiemy, kto pojawił się na uroczystości w Wenecji. Ale to nie koniec szczegółów, które nas interesują.

George Clooney i Amal Alamuddin pobrali się tydzień temu w Wenecji. Teraz 53-letni aktor i 36-letnia prawniczka pokazali swój certyfikat ślubu.

Dokument został ujawniony tego samego dnia, kiedy zdjęcia pary zostały opublikowane po raz trzeci - tym razem we włoskim wydaniu Vanity Fair - czytamy na stronie Daily Mail.

Sporządzony po włosku dokument zawiera potwierdzenie zawarcia małżeństwa między Clooneyem i Alamuddin, a także ich daty i miejsca urodzenia:

 

Certyfikat ślubu George'a Clooney'a i Amal AlamuddinDaily Mail print screen

 

Co robią teraz państwo młodzi? Jak podaje X17Online, aktor najprawdopodobniej zabrał już swoją ukochaną na ekskluzywny miesiąc miodowy w ekskluzywnym hotelu na Seszelach.

Para będzie wypoczywać w luksusowym resorcie North Island. To miejsce, w kórym łatwo zadbać o prywatność - dostęp na wyspę jest możliwy jedynie helikopterem - czytamy na stronie Daily Mail.

Miejsce polecili im podobno sławni przyjaciele Clooneya - Brad Pitt i Angelina Jolie. Informator, do którego dotarł portal przyznał, że to ulubione miejsce gwiazd, które cenią sobie prywatność, a Pitt i Jolie należą do ich stałych bywalców.

To jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, a Geroge chciał pokazać Amal coś jeszcze piękniejszego niż Wenecja - dodaje.

Nie wiemy co nowożeńcy zabiorą ze sobą w podróż poślubną, ale na pewno nie będzie to prezent ślubny od Billa Murraya. Aktor przyznał w wywiadze dla TMZ, że nie podarował im zupełnie nic!

Co kupić parze, która ma wszystko? Nie kupuj jej nic - stwierdził aktor.

 

George Clooney arrives at the Aman hotel to marry Amal Alamuddin, in Venice, Italy, Saturday, Sept. 27, 2014. (AP Photo/Andrew Medichini)Andrew Medichini (AP Photo/Andrew Medichini)

 

Murray nie był jedyną osobą, która nie wydała na prezent ślubny ani centa. Aktor zdradził, że para prosiła gości, by darowali sobie jakiekolwiek podarunki.

jus

Więcej o: