Rozstał się z Paltrow, ponoć związał z Lawrence. Potem obie spotkały się na obiedzie. Niespodziewane słowa Gwyneth

"Gwyn przełamała lody".
Martin chce poznać Lawrence z dziećmi Rozstał się z Paltrow, ponoć związał z Lawrence "Wokalista Coldplay czuje się gotowy przedstawić Jennifer Lawrence swoim dzieciom" - informuje "Daily Mail". Bomba wybuchła pod koniec wakacji. Ponoć Jennifer Lawrence i Chris Martin, jeszcze do niedawna związany z Gwyneth Paltrow, są parą! Od tamtej pory informacji o ich związku jest coraz więcej. Najnowsze sugerują, że aktorka i muzyk weszli w kolejny etap związku. Para nie tylko jest razem od dwóch miesięcy, ale zgodnie z doniesieniami, są już na tyle zaangażowani, że wokalista Coldplay czuje się gotowy przedstawić aktorkę swoim dzieciom, Apple i Mosesowi - czytamy na portalu "Daily Mail". Chris Martin i Gwyneth Paltrow rozstali się kulturalnie, dyskretnie i z klasą. Wciąż żyją w przyjaźni. 27 września Paltrow obchodziła 42. urodziny, które zorganizował... Martin. Nieobecność na imprezie Lawrence była "zauważalna", odnotował portal za magazynem "Look". Mimo to obie panie "dokładają wszelkich starań", żeby się poznać. Chris, Gwyneth i Jennifer jednocześnie przebywali w tym miesiącu w Los Angeles, więc Gwyneth zasugerowała przyjacielski obiad z Jennifer. Spotkanie odbyło się w jej domu w Brentwood, pili herbatę, jedli domowe bułeczki i rozmawiali w ogrodzie. Układ marzeń? To samo źródło donosi, że Paltrow grubo wtedy skomplementowała swoją następczynię u boku Martina. Gwyn przełamała lody, mówiąc, że jest szczęśliwa, że Chris znalazł taką piękną, inteligentną kobietę. Zaskoczeni? Nie wiemy, skąd "Look" dysponuje takimi informacjami. Wiemy natomiast, że Jennifer Lawrence bardzo strzeże swojej prywatności i jak dotąd, nie dała się sfotografować z Chrisem Martinem. To jego zdjęcie z Gwyneth Paltrow to już historia. Ciekawe, kiedy podobne zobaczymy z Lawrence.

"Wokalista Coldplay czuje się gotowy przedstawić Jennifer Lawrence swoim dzieciom" - informuje "Daily Mail".

Bomba wybuchła pod koniec wakacji. Ponoć Jennifer Lawrence i Chris Martin, jeszcze do niedawna związany z Gwyneth Paltrow, są parą! Od tamtej pory informacji o ich związku jest coraz więcej. Najnowsze sugerują, że aktorka i muzyk weszli w kolejny etap związku.

Para nie tylko jest razem od dwóch miesięcy, ale zgodnie z doniesieniami, są już na tyle zaangażowani, że wokalista Coldplay czuje się gotowy przedstawić aktorkę swoim dzieciom, Apple i Mosesowi - czytamy na portalu "Daily Mail".

Chris Martin i Gwyneth Paltrow rozstali się kulturalnie, dyskretnie i z klasą. Wciąż żyją w przyjaźni. 27 września Paltrow obchodziła 42. urodziny, które zorganizował... Martin. Nieobecność na imprezie Lawrence była "zauważalna", odnotował portal za magazynem "Look". Mimo to obie panie "dokładają wszelkich starań", żeby się poznać.

Chris, Gwyneth i Jennifer jednocześnie przebywali w tym miesiącu w Los Angeles, więc Gwyneth zasugerowała przyjacielski obiad z Jennifer. Spotkanie odbyło się w jej domu w Brentwood, pili herbatę, jedli domowe bułeczki i rozmawiali w ogrodzie.

Układ marzeń? To samo źródło donosi, że Paltrow grubo wtedy skomplementowała swoją następczynię u boku Martina.

Gwyn przełamała lody mówiąc, że jest szczęśliwa, że Chris znalazł taką piękną, inteligentną kobietę.

Zaskoczeni? Nie wiemy, skąd "Look" dysponuje takimi informacjami. Wiemy natomiast, że Jennifer Lawrence bardzo strzeże swojej prywatności i jak dotąd, nie dała się sfotografować z Chrisem Martinem. To jego zdjęcie z Gwyneth Paltrow to już historia. Ciekawe, kiedy podobne zobaczymy z Lawrence.

Gwyneth Paltrow, Chris MartinFot. ADAMS - BUSHELL / MATRIX/ADAMS - BUSHELL / MATRIX

alex