W końcu musiało do tego dojść. Gomez i Kardashian spotkały się na ściance i... WOJNA NA DEKOLTY

Obie postawiły na głębokie dekolty.

Ostatnio Selena Gomez coraz bardziej upodobniała się do Kim Kardashian. Opięte sukienki, głębokie dekolty - inspiracja była oczywista. W końcu stało się nieuniknione - obie celebrytki pojawiły się na jednej imprezie w podobnych stylizacjach eksponujących piersi.

Selena Gomez i Kim Kardashian były gośćmi się na imprezie CR Fashion Book w Paryżu. Gwiazdy tego dnia miały się ubrać według zasady "zainspirowane Carine". Temat ten odnosił się do redaktor naczelnej magazynu, Carine Roitfeld, która słynie z elegancji, dlatego niemal wszyscy goście przywdziali czerń. Jednak dress code nie zakazywał głębokich dekoltów.

 

<< ZOBACZ TE DEKOLTY >>


Kardashian wystylizował tego wieczoru dom mody Givenchy. Miała na sobie czarne spodnie, obcisłe body eksponujące pokaźny biust i marynarkę, z przyciągającą wzrok, zdobną broszką z kryształami i perłami. Ozdoba nie wszystkim przypadła do gustu.

Mogłaby uchodzić za żyrandol - ocenił portal "Daily Mail".

Na podobny look zdecydowała się 22-letnia Gomez, która postawiła na czarny jedwabny kombinezon, do którego dobrała kontrastujące buty w biało czarne wzory. Jednak wzrok wszystkich przyciągał oczywiście jej głęboki dekolt. Gomez i Kardashian wyglądały niemal identycznie, dlatego pytanie nasuwa się samo: czyj dekolt podoba Wam się bardziej?

Vic

Czyj dekolt podoba Ci się bardziej?