Maja Frykowska jest W CIĄŻY. Wygadała się jej przyjaciółka

Popularna Frytka jest w ciąży!

Maja Frykowska jest w szóstym miesiącu ciąży!

Maja Frykowska była do niedawna jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Potem przeszła jednak ogromna przemianę duchową, zmieniła imię z Agnieszki na Maję i wyszła za mąż. Teraz okazuje się, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Dobrą wiadomością podzieliła się przyjaciółka Frykowskiej.

Razem z Michałem tworzą rodzinę idealną. Otworzyli wspólny biznes, który idzie im rewelacyjnie, kupili mieszkanie w centrum, a teraz ich rodzina powiększy się. W marcu wzięli cichy ślub, a miesiąc później Majka powiedziała najbliższym, że spodziewa się dziecka, ponieważ nie chciała, żeby informacja przedostała się do mediów. Jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży, a jej mąż czule opiekuje się nią na każdym kroku. Tworzą parę idealną - tłumaczyła w rozmowie z Afterparty.pl. przyjaciółka Frykowskiej.

Jak dodała informatorka, Maja Frykowska jest teraz bardzo szczęśliwą osobą. Wcześniej wiele osób ją skrzywdziło, ale jej życie uległo zmianie o 180 stopni. Dlatego Maja jest konsekwentna i nie zamierza wracać do show-biznesu.

patrycja kazadi, edyta górniak, piotr kupicha, feel, napiwki gwiazd, wpadki gwiazd, katarzyna figura, anna wędzikowska, frytka, agnieszka frykowska, maja frykowskaKapif

Teo

Więcej o:
Komentarze (17)
Maja Frykowska jest W CIĄŻY. Wygadała się jej przyjaciółka
Zaloguj się
 • kats

  Oceniono 37 razy 31

  Gratulacje, niech się jej wiedzie. Mam nadzieję, że pozbyła się już całej złości, która aż od niej biła kilka lat temu. Swoje dziewczyna przeżyła i miała prawo zbłądzić.

 • Kidler Jan

  Oceniono 11 razy 5

  I cóż to Polaków obchodzi że jest w ciąży .....

 • rufux

  Oceniono 9 razy 1

  Nie znam tej pani :D

 • cerrie

  Oceniono 18 razy -4

  Moja sąsiadka z naprzeciwka też jest w ciąży, i co ważniejsze jest w ciąży ale ze swoim byłym chłopakiem podczas gdy obecnie chodzi z innym ;-) I co z tego? No co? Fakt że jakaś tam Frykowska jest w ciąży, jest tak samo z d*py wy***nym newsem jak to o czym ja napisałam. A to co napisałam jest dla mnie ważniejsze, bo napisałam o kimś kogo znam z widzenia.
  Sugeruję redaktorom, że pisanie o ciąży Frykowskiej jest jak pisanie ckliwych listów do "Przyjaciółki", gdzie kobiety mogą powiedzieć o wszystkim, bo docenione zostanie ich zaangażowanie w dumę z takiego czy innego faktu ze swojego życia. W skrócie: Frytka nie jest nikim ważnym, aby o niej pisać :-/

 • morgana50

  Oceniono 10 razy -6

  tak się lubi różnymi rzeczami chwalić, a ślub cichy zrobiła i obrączki nie nosi ?!? coś w tego jej męża nie wierzę, sorki !

 • baba_jaga

  Oceniono 24 razy -10

  jedyną jej przemianą było zmienienie imienia z Agnieszki na Maję, a i tak została tym samym głupim, brzydkim lacho,nem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX