Kazadi pofarbowała włosy na NIEBIESKO, ale nawet to nie odciągnęło uwagi od koszmarnej stylizacji

Takiej stylizacji chyba nikt się nie spodziewał.

Patricia Kazadi lubi eksperymentować z wyglądem i zaskakiwać odważnymi stylizacjami. Na urodzinach magazynu "Party" posunęła się chyba jednak o krok za daleko i zaprezentowała się w wyjątkowo ekstrawaganckim wydaniu.

Gwiazda pojawiła się w poniedziałek na imprezie z okazji siódmych urodzin magazynu "Party". Trzeba przyznać, że wyróżniała się chyba najbardziej ze wszystkich zgromadzonych na wydarzeniu gwiazd. Wcale jednak nie przyciągała uwagi w pozytywnym znaczeniu. Patricia Kazadi nie wypadła bowiem najlepiej.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zdecydowała się na szaloną, kolorową fryzurę, która mocno rzucała się w oczy, ale to nie włosy niczym u syreny były najgorsze. Kazadi miała na sobie długą srebrną pelerynę, skórzane spodnie sznurowane na nogawkach i przedziwne buty na koturnach. Niestety, ta nietypowa stylizacja raczej nie podkreśliła jej atutów.

al

Więcej o:
Komentarze (11)
Kazadi pofarbowała włosy na NIEBIESKO, ale nawet to nie odciągnęło uwagi od koszmarnej stylizacji
Zaloguj się
 • kats

  Oceniono 25 razy 21

  Ta biedna dziewczyna myśli, że jest geniuszem i robi wszystko jednocześnie: śpiewa, tańczy, gra w serialach, prowadzi programy, nagrywa teledyski chw co jeszcze. Nic jej nie wychodzi dobrze, bo geniuszem nie jest, jak się okazuje i powinna zająć się jedną dziedziną a solidnie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 10

  Koszmar. Chociaż... Do zabaw BDSM wygląda chyba idealnie.

 • komentarzyca

  Oceniono 9 razy 9

  Mam wrażenie ,że ona robi wszystko na siłę aby tylko o niej pisali...

 • lowmitender

  Oceniono 1 raz 1

  Jednym słowem: Wieś śpiewa i tańczy... nie ubliżając pięknej polskiej wsi.

 • baba_jaga

  Oceniono 5 razy 1

  niby śpiewa, niby tańczy niby gra a tak na prawdę goowno jej z tego wychodzi

 • kats

  Oceniono 9 razy 1

  I nie mówi się "pofarbować" tylko ufarbować.

 • Doraso23

  0

  Hmmm była dziennikarką , tańczył , śpiewała , co dalej? Porno? Bicie rekordów guinessa , brawurowa jazda samochodem "czinkłeczento"?

 • cerrie

  Oceniono 7 razy -3

  Nigdy nie potrafiłam zrozumieć kolorowania sobie włosów na różnorakie kolory. Człowiek nie jest papugą, żeby wyglądał jak transwestyta na paradzie dla gejów. Takie błyszczące bluzki kojarzą mi się z koszulkami do spania, ewentualnie z satynowymi szlafroczkami. Natomiast nigdy też nie przepadałam za skórzanymi ciuchami, bo mam wrażenie jakby ciężko było się poruszać w takich obcisłych spodniach.
  Krótko mówiąc: Na dole krówka która aż muczy, aby dać trochę odetchnąć zbolałym nogom. Na górze śpiący leming wyglądający jakby wiecznie lunatykował. A na głowie, transwestyta biorący udział w konkursie na najładniejszą fryzurę stworzoną przez fryzjera geja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX