Nie tylko Clooney zaprosił wielkie gwiazdy na swoje święto. Na urodzinach Paltrow w LA bawiły się inne znane twarze

Kto świętował urodziny aktorki?
Gwyneth Paltrow świętuje urodziny Kto pojawił się na imprezie? Kiedy wiele gwiazd bawiło się na weneckim ślubie George'a Clooneya i Amal Alamuddin, w Los Angeles inna hollywoodzka grupa świętowała urodziny Gwyneth Paltrow. Kiedy wiele gwiazd bawiło się na weneckim ślubie George'a Clooneya i Amal Alamuddin, w Los Angeles inna hollywoodzka grupa świętowała urodziny Gwyneth Paltrow. Aktorka obchodziła swoje 42. urodziny w sobotę, 27 września. Gwyneth Paltrow wyprawiła z tej okazji przyjęcie w swojej rezydencji w Brentwood w Los Angeles. Na imprezie, która trwała podobno do samego rana, nie zabrakło najbliższych gwiazdorskich przyjaciół aktorki - jej męża Chrisa Martina (z którym jest w separacji, ale pozostali przyjaciółmi), Kate Hudson, Nicole Richie, Rashidy Jones, Tobeya Maguire'a z żoną Jennifer Meyer i Mai Rudolph. Paparazzi uwiecznili niektóre gwiazdy, kiedy wyjeżdżały z domu Paltrow. Wcześniej, tego samego dnia, aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym rozpromieniona pozuje bez grama makijażu. "Dziękuję wszystkim za życzenia! #czuję miłość" - podpisała zdjęcie Paltrow.

Kiedy wiele gwiazd bawiło się na weneckim ślubie George'a Clooneya i Amal Alamuddin, w Los Angeles inna hollywoodzka grupa świętowała urodziny Gwyneth Paltrow.

Aktorka obchodziła swoje 42. urodziny w sobotę, 27 września. Gwyneth Paltrow wyprawiła z tej okazji przyjęcie w swojej rezydencji w Brentwood w Los Angeles. Na imprezie, która trwała podobno do samego rana, nie zabrakło najbliższych gwiazdorskich przyjaciół aktorki - jej męża Chrisa Martina (z którym jest w separacji, ale pozostali przyjaciółmi), Kate Hudson, Nicole Richie, Rashidy Jones, Tobeya Maguire'a z żoną Jennifer Meyer i Mai Rudolph. Paparazzi uwiecznili niektóre gwiazdy, kiedy wyjeżdżały z domu Paltrow.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wcześniej, tego samego dnia, aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym rozpromieniona pozuje bez grama makijażu.

Dziękuję wszystkim za życzenia! #czuję miłość - podpisała zdjęcie Paltrow.

Gwyneth PaltrowScreen z Instagram.com/gwynethpaltrow

al