"To jest złe". Paris Hilton pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani byli oburzeni

5-letnia Paris jako króliczek Playboya.
Hilton pokazała zdjęcie z dzieciństwa 5-letnia Paris jako króliczek Playboya Paris Hilton opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Ma założoną opaskę z uszami króliczka Playboya. Internauci byli zniesmaczeni, że założyło ją 5-letnie dziecko. Paris Hilton lubi odważne stylizacje i różowy kolor. Często doskonale wpasowuje się to w styl króliczków z rezydencji Playboya i nikogo to nie oburza. Ale kiedy chwali się, że taki kostium nosiła już jako mała dziewczynka, to już zupełnie co innego. Wszystko zaczęło się, gdy dziedziczka fortuny pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym widać słodką dziewczynkę z opaską z charakterystycznymi uszami. "Przebrana za Króliczka Playboya na Halloween" - podpisała zdjęcie. Fani byli oburzeni: "Słodko, ale serio... Masz tu jakieś 8 lat... Nigdy w życiu nie pozwoliłabym, by moje dziecko w tym wieku nosiło strój Króliczka" - czytamy w jednym z komentarzy. "To jest złe" - komentował inny internauta. Sprawą zajęły się też zagraniczne portale: "Gdyby "niewłaściwe" było głównym hasłem Halloween w tym roku, Paris Hilton na pewno zdobyłaby główną nagrodę" - skwitował "Daily Mail".

Paris Hilton lubi odważne stylizacje i różowy kolor. Często doskonale wpasowuje się to w styl króliczków z rezydencji Playboya i nikogo to nie oburza. Ale kiedy chwali się, że taki kostium nosiła już jako mała dziewczynka, to już zupełnie co innego.

Wszystko zaczęło się, gdy dziedziczka fortuny pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym widać słodką dziewczynkę z opaską z charakterystycznymi uszami.

Przebrana za Króliczka Playboya na Halloween - podpisała zdjęcie.

I pokazała to:

Paris Hilton Instagram.com/parishilton

Fani byli oburzeni:

Paris Hilton Instagram.com/parishilton

Słodko, ale serio... Masz tu jakieś 8 lat... Nigdy w życiu nie pozwoliłabym, by moje dziecko w tym wieku nosiło strój Króliczka.
To jest złe - komentował inny internauta.

Sprawą zajęły się też zagraniczne portale:

Gdyby "niewłaściwe" było głównym hasłem Halloween w tym roku, Paris Hilton na pewno zdobyłaby główną nagrodę - skwitował Daily Mail.

jus