Iza Miko pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Muszą coś zrobić z tą twarzą"

Gwiazda uległa modzie i pokazała jak wygląda bez make upu.
Iza Miko bez makijażu "Muszę coś zrobić z tą twarzą" Moda na selfie bez makijażu trwa w najlepsze. Teraz swoim zdjęciem w wersji saute pochwaliła się Iza Miko. Aktorka pokazała na Instagramie fotkę, którą zrobiła sobie w drodze na plan talk show "Noches Con Platanito". Jak widać, Miko nie ma na sobie ani grama podkładu czy korektora. "Muszę coś zrobić z tą twarzą" - tak gwiazda podpisała zdjęcie. Wydaje nam się, że aktorka chyba jednak trochę kokietuje, bo bez makijażu prezentuje się świetnie. Zauważyli to także jej fani, którzy w komentarzach komplementowali urodę gwiazdy. "Wyglądasz lepiej bez makijażu", "Cudowna", "To twoja twarz bez makijażu? Wow" - pisali internauci w komentarzach.

Moda na selfie bez makijażu trwa w najlepsze. Teraz swoim zdjęciem pochwaliła się Iza Miko.

Aktorka pokazała na Instagramie selfie, które zrobiła w drodze na plan talk show "Noches Con Platanito". Miko nie ma na sobie ani grama podkładu czy korektora.

Muszą coś zrobić z tą twarzą - podpisała zdjęcie.

I pokazała:

Iza Miko Instagram.com/izabellamiko

Aktorka chyba trochę kokietuje, bo bez makijażu prezentuje się świetnie. Zauważyli to jej fani, którzy w komentarzach komplementowali urodę gwiazdy:

Iza Miko instagram.com/izabellamiko

Lepiej bez makijażu
Cudowna
To twoja twarz bez makijażu? Wow - pisali w komentarzach.

 

jus