Donatan kończy współpracę z Cleo: Niebawem rozpocznę poszukiwania nowego wokalisty

Koniec słynnego duetu.
Donatan kończy współpracę z Cleo Co dalej? Producent ma już plan "Mów mi Midas" - tymi słowami zaczął Donatan swój post na Facebooku, w którym poinformował, że kończy współpracę z Cleo. Producent szykuje nowy projekt. "Mów mi Midas" - tymi słowami zaczął Donatan swój post na Facebooku, w którym poinformował, że kończy współpracę z Cleo. "Cleo! Donataaan!" Tego okrzyku z ust Cleo już nie usłyszymy. Dlaczego? To już koniec najsłynniejszego ostatnio polskiego duetu. O rozstaniu artystów poinformował sam Donatan na swoim Facebooku. "Już niebawem rozpocznę poszukiwania nowego wokalisty/wokalistki do współpracy - lubię budować coś od zera. Nie jestem już potrzebny CLEO, pokazałem ją światu i nauczyłem latać. Teraz ona jest numerem 1 i poradzi sobie już bez tatusia. IDZIEMY DALEJ!" - napisał producent. Oficjalny i realny koniec współpracy nastąpi po premierze najnowszej płyty duetu "Hiper/Chimera", która zaplanowana jest na 7 listopada. Zapowiada ją m.in. singiel "Brać". Donatan chce być przy swojej podopiecznej, gdy ta będzie odbierała nagrody za ich produkcję. "Oficjalny [koniec współpracy] będzie jak wyjdzie płyta. Odbierze nagrody za nią, wtedy będę mógł powiedzieć, że moja rola się skończyła" - stwierdził w komentarzu producent. A jak zareagowali fani? Większość nie jest zachwycona artystycznym rozwodem duetu, aczkolwiek nie brakuje też głosów, które pragną usłyszeć Cleo w innym repertuarze.

"Mów mi Midas" - tymi słowami zaczął Donatan swój post na Facebooku, w którym poinformował, że kończy współpracę z Cleo.

"Cleo! Donataaan!" Tego okrzyku z ust Cleo już nie usłyszymy. Dlaczego? To już koniec najsłynniejszego ostatnio polskiego duetu. O rozstaniu artystów poinformował sam Donatan na swoim Facebooku.

Już niebawem rozpocznę poszukiwania nowego wokalisty/wokalistki do współpracy - lubię budować coś od zera. Nie jestem już potrzebny CLEO, pokazałem ją światu i nauczyłem latać. Teraz ona jest numerem 1 i poradzi sobie już bez tatusia. IDZIEMY DALEJ! - napisał producent.

Donatan kończy współpracę z Cleo Screen z Facebook.com/DonDonatan

Oficjalny i realny koniec współpracy nastąpi po premierze najnowszej płyty duetu "Hiper/Chimera", która zaplanowana jest na 7 listopada. Zapowiada ją m.in. singiel "Brać". Donatan chce być przy swojej podopiecznej, gdy ta będzie odbierała nagrody za ich produkcję.

Oficjalny [koniec współpracy] będzie jak wyjdzie płyta. O dbierze nagrody za nią, wtedy będę mógł powiedzieć, że moja rola się skończyła - stwierdził w komentarzu producent.

A jak zareagowali fani? Większość nie jest zachwycona artystycznym rozwodem duetu, aczkolwiek nie brakuje też głosów, które pragną usłyszeć Cleo w innym repertuarze.

Donatan kończy współpracę z Cleo - komentarze Screen z Facebook.com/DonDonatan

karo

Żal Ci rozstania Celo i Donatana?
Więcej o:
Komentarze (22)
Donatan kończy współpracę z Cleo: Niebawem rozpocznę poszukiwania nowego wokalisty
Zaloguj się
 • muminos1975

  Oceniono 71 razy 49

  Bardziej obchodzi mnie zeszłoroczny śnieg:)

  a jakby było "mam to w dupie" byłoby z 98%

 • baba_jaga

  Oceniono 62 razy 36

  obydwoje powinni zakończyć karierę razem z całym burdelem donatana zwanym słowiankami

 • browaryr

  Oceniono 43 razy 21

  nie dała mu "podziobac pieroga"haha.

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 18 razy 12

  zero do zera
  i sukces jak cholera.

 • noltee

  Oceniono 15 razy 11

  "Mów mi Midas"
  Będę ci mówił trochę inaczej, ale podobnie.

 • xanonimowax

  Oceniono 4 razy 2

  tylko jak zacznie solową karierę to i tak będzie kojarzona z masłem , traktorami i innymi pierdółkami. trudno będzie jej wykreować swój własny osobisty wizerunek. długo się nie utrzyma sama na rynku. z drugiej strony jestem ciekawa kogo tym razem przygarnie Donatan.:)

 • cerrie

  Oceniono 6 razy 2

  I na tym polega polski show biznes. Stworzyć jeden czy dwa hity na poziomie disco polo, wyszmacić je na wszelkich możliwych platformach publicznych od tv poprzez internet, a potem wyrzucić jak zużytą prezerwatywę, i zacząć myśleć o następnym materiale na kolejną szmatę do wycierania podłogi.
  Dlatego zaznaczyłam ostatnią odpowiedź (Aż dziw że mi się chciało, ha ha), bo od dawna nie słucham ani radia ani muzycznych stacji, tylko skupiam się na wyszukiwaniu w necie utworów które naprawdę do mnie przemawiają, i na pewno za kilkanaście lat też z chęcią do nich wrócę :-)

 • iwonnth

  Oceniono 1 raz 1

  Pewnie o kasę poszło :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX