Koseccy wzięli ślub w czerwcu, ale dopiero teraz pokazali zdjęcie z wesela. A na nim niespodzianka i "seksowna nóżka"

Pierwszy taniec piłkarza i modelki.
Koseccy pokazali zdjęcie z wesela Pierwszy taniec piłkarza i modelki Choć Ola i Kuba Koseccy pobrali się już kilka miesięcy temu, modelka dopiero teraz pochwaliła się zdjęciem z pierwszego tańca. Nie obyło się bez niespodzianek. Ślub piłkarza Legii i modelki, który odbył się w czerwcu, wyglądał na tradycyjną uroczystość. Ale zdjęcie, którym pochwaliła się właśnie Kosecka zaskakuje. Panna młoda ma na nim krótką sukienkę, która całkowicie odsłania jej nogi. Nie jest to ta suknia, w której poszła do ołtarza. Pamiętacie tamtą kreację? Internauci zarzucali modelce, że pomysł na nią skopiowała od Kim Kardashian. Gęsto tłumaczyła się z tego na Facebooku. Najnowsze zdjęcie udowadnia, że Kosecka posiada niezłe umiejętności taneczne. Pierwszy taniec, który wykonała z mężem, raczej nie wygląda jak tradycyjny walc, a ona nie ma na sobie długiej sukni. Widocznie na weselu zmieniła ją na krótszą i wygodniejszą. Zdjęcie (i nogi Koseckiej) bardzo spodobały się internautom.

Choć Ola i Kuba Koseccy pobrali się już kilka miesięcy temu, modelka dopiero teraz pochwaliła się zdjęciem z pierwszego tańca. Nie obyło się bez niespodzianek.

Ślub piłkarza Legii i modelki, który odbył się w czerwcu, wyglądał na tradycyjną uroczystość. Ale zdjęcie, którym pochwaliła się właśnie Kosecka zaskakuje. Panna młoda ma na nim krótką sukienkę, która całkowicie odsłania jej nogi. Nie jest to ta suknia, w której poszła do ołtarza. Pamiętacie tamtą kreację? Internauci zarzucali modelce, że pomysł na nią skopiowała od Kim Kardashian. Gęsto tłumaczyła się z tego na Facebooku.

Najnowsze zdjęcie udowadnia, że Kosecka posiada niezłe umiejętności taneczne. Pierwszy taniec, który wykonała z mężem, raczej nie wygląda jak tradycyjny walc, a ona nie ma na sobie długiej sukni. Widocznie na weselu zmieniła ją na krótszą i wygodniejszą.

Ola i Kuba Koseccy Facebook.com/Alexandra Kosecka/5czwartych

Zdjęcie (i nogi Koseckiej) bardzo spodobały się internautom:

Ola Kosecka Facebook.com/Alexandra Kosecka/print screen

jus

Więcej o:
Komentarze (6)
Koseccy wzięli ślub w czerwcu, ale dopiero teraz pokazali zdjęcie z wesela. A na nim niespodzianka i "seksowna nóżka"
Zaloguj się
 • fernanda

  Oceniono 89 razy 83

  Nie promujcie takich pustaków !

 • forfiter_jr

  Oceniono 78 razy 76

  Babka zgrabna i niestety nic więcej. Zrobiona chyba gorzej niż Natalka.

 • chlopskirozum

  Oceniono 54 razy 54

  Chirurg od górnej wary powinien zdecydowanie stracić uprawnienia

 • baba_jaga

  Oceniono 47 razy 43

  kolejna zrobiona pusta piPa.....niech Borucowa się boi rośnie konkurencja , w końcu Boruc też w Legii zaczynał :-)

 • woal

  Oceniono 34 razy 32

  Kosa pokaż majtki

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 11

  mi sie nie podoba sylikonem zalatuje na kilometr.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX