Tak dużo nie pokazali NIGDY! Ślub, nagie ciążowe zdjęcia, pierwsze chwile po narodzinach dziecka. Prywatne nagrania Beyonce i Jaya Z

Tak wiele Beyonce i Jay Z nie pokazali jeszcze nigdy.
Prywatne nagrania Beyonce i Jaya Z Ślub, nagie ciążowe zdjęcia, pierwsze chwile po narodzinach dziecka Plotki o kryzysie? Państwo Carter wiedzą, jak położyć im kres. Nagranie wideo, które zaprezentowali podczas koncertu w ramach trasy "On The Run" to krótka historia ich miłości. Ale za to jaka... Beyonce i Jay Z pilnie strzegą swojej prywatności, a w mediach pojawiają się jedynie szczątkowe doniesienia na temat ich życia rodzinnego. Dlatego też film, który pokazali podczas jednego z koncertów, jest naprawdę unikatowy. Para dała na scenie popis swoich umiejętności, a w tle widzowie, mogli oglądać ich najbardziej prywatne i intymne momenty życia. Na zmontowanym filmiku widać prawdziwe, rodzinne szczęście i morze miłości. Podejrzewamy, ze plotki o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary przynajmniej na jakiś czas ucichną. Podczas koncertu fani mogli zobaczyć na telebimie nagrania zarejestrowane m.in. podczas ślubu pary w 2008 roku, fragmenty filmików z ciężarną Beyonce, a nawet narodziny Blue Ivy - czytamy w "US Magazine". Główną bohaterką zaprezentowanego materiału jest właśnie córka państwa Carter, a największym zaskoczeniem ujęcie, na którym raper czule obejmuje ciążowy brzuch niemal nagiej Beyonce. W czasie ciąży gwiazdy pojawiały się głosy, że dziecko urodzi surogatka, jednak znów okazuje się, że były to tylko kolejne, wyssane z palca plotki. Podobnie jak kryzys w małżeństwie gwiazdorskiej pary, która pewnie jeszcze nie raz udowodni, że prawdziwa miłość może istnieć nawet w show-biznesie.

Plotki o kryzysie? Państwo Carter wiedzą, jak położyć im kres. Nagranie, które zaprezentowali podczas koncertu w ramach trasy "On The Run" to krótka historia ich miłości. Ale za to jaka...

Zawsze ograniczali dzielenie się z mediami prywatą do minimum. Dlatego nagranie, które Beyonce i Jay Z pokazali podczas jednego z koncertów, jest tak bardzo wyjątkowe. Para dała na scenie popis swoich umiejętności, a w tle widzowie (a teraz też my), mogą oglądać ich najbardziej prywatne i intymne momenty życia. Widać na nich prawdziwe, rodzinne szczęście i tyle miłości, że ci, którzy plotkują o kryzysie pary, zamilkną pewnie na długo.

Kiedy występowali, na telebimie wyświetlane były ich prywatne nagrania - od czasu, kiedy zaczęli się spotykać w 2002 roku, przez ślub w 2008, ciążę Beyonce, aż po narodziny i pierwsze chwile Blue Ivy - czytamy w US Magazine.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Główną bohaterką filmu jest właśnie córka państwa Carter, a największym zaskoczeniem ujęcie, na którym raper czule obejmuje ciążowy brzuch niemal nagiej Beyonce. W czasie ciąży gwiazdy pojawiały się głosy, że dziecko urodzi surogatka, ale to nagranie udowadnia, że były to tylko kolejne, wyssane z palca plotki. Podobnie jak kryzys w małżeństwie gwiazdorskiej pary, która pewnie jeszcze nie raz udowodni, że prawdziwa miłość może istnieć nawet w show-biznesie.

Nie przedłużajmy, KONIECZNIE zobaczcie to wideo!

jus