Borucowie planują trzecie dziecko. Sara: Artur wierzy, że będzie mieć syna

Chcą powiększyć rodzinę.

Sara Boruc została niedawno prowadzącą nowego modowego show Polsat Cafe, "Shopping Queen". Mimo że na razie blogerka ma dużo obowiązków zawodowych, nie rezygnuje ze starań o powiększenie rodziny.

W rozmowie z "Fleszem" Sara Boruc wyznała, że marzy jej się duża rodzina. Ona i jej ukochany, Artur Boruc, starają się więc o kolejne dziecko. Szafiarka nie ukrywa, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza i na niej chciałaby się skupić w najbliższej przyszłości.

Planuję już trzecie dziecko, bo chcę mieć ogromną rodzinę i jej się poświęcić. Artur jeszcze wierzy, że mu się uda i że będzie mieć syna. Pożyjemy, zobaczymy - powiedziała żona piłkarza.

Borucowie wychowują wspólnie dwoje dzieci: 7-letnią córkę Olivię z poprzedniego związku Mannei oraz 4-letnią Amelię, która jest owocem ich miłości. Młodsza córka uwielbia modę tak, jak jej mama. Z tego powodu rodzinę co rusz spotykają zabawne sytuacje:

Mimo że para jest ze sobą od 6 lat, ślub wzięli dopiero lipcu tego roku. Choć powody zawarcia małżeństwa były prozaiczne, szafiarce i tak udzieliła się atmosfera.

Do ślubu zmusiła nas trochę proza życia. Dużo podróżujemy z dziećmi, a przez to, że mieliśmy inne nazwiska, musieliśmy ciągle chodzić po urzędach i udowadniać, że córki są nasze. Ale kiedy ten dzień już nadszedł, bardzo się cieszyłam. To był mój pierwszy ślub i nie myślałam nawet, że tak go przeżyję. Było kameralnie, tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Tak jak chcieliśmy - zdradziła we "Fleszu".

Artur Boruc ma także 6-letniego syna Aleksandra z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Modzelewską, z którą rozwiódł się w 2009 roku.

Vic