Honorata Skarbek i jej partner z "TzG" są prawie nierozłączni. "Widziano ich obejmujących się na ulicy"

Koniec przygody z programem początkiem obiecującej znajomości?
Skarbek nie opuszcza partnera z "TzG" Koniec przygody z programem początkiem obiecującej znajomości? Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami", ale nie ze sobą. Coraz częściej widywani są razem. Czyżby romans? Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami" już po 2. odcinku. Nie jest to jednak koniec ich znajomości. Wręcz przeciwnie - spędzają ze sobą mnóstwo czasu. "Taniec z Gwiazdami" połączył już niejedną parę. Gorące pląsy na parkiecie, wiele godzin spędzanych na sali prób, a do tego emocje i seksowne stroje - tak wygląda idealna sceneria romansu. Zwłaszcza, kiedy partnerzy są singlami, a według doniesień Honey rozstała się ze swoim chłopakiem, Danielem, podobno właśnie przez program: - Z Danielem to była toksyczna miłość. Był o nią chorobliwie zazdrosny. Apogeum nastąpiło, gdy Honey zaczęła treningi do "Tańca z gwiazdami". Zarzucał jej, że dużo czasu spędza z Kamilem, był zazdrosny o wszystko. W końcu postanowił, że lepiej będzie, jak się rozstaną - czytamy w "Fakcie" relację znajomych Skarbek. A co się dzieje między Honey i Kamilem? Podobno wieczór po odpadnięciu z programu Skarbek i Kuroczko spędzili razem. - Widziano ich wtedy obejmujących się na ulicy - donosi "Twoje Imperium". "Fakt" dodaje więcej szczegółów: - Wyglądali tak, jakby nie mogli się nacieszyć swoim towarzystwem i przeciągali moment, kiedy każde pójdzie w swoją stronę. W końcu przytulili się i poszli razem do mieszkania piosenkarki - czytamy w tabloidzie. Na razie Honey podkreśla, że Kuroczko jest jedynie jej przyjacielem. Fani zdążyli już polubić sympatycznego tancerza, więc gdyby Skarbek zmieniła zdanie, może liczyć na ich pełne poparcie.

Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami" już po 2. odcinku. Nie jest to jednak koniec ich znajomości. Wręcz przeciwnie -  spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

"Taniec z Gwiazdami" połączył już niejedną parę. Gorące pląsy na parkiecie, wiele godzin spędzanych na sali prób, a do tego emocje i seksowne stroje - tak wygląda idealna sceneria romansu. Zwłaszcza, kiedy partnerzy są singlami, a według doniesień, Honey rozstała się ze swoim chłopakiem, Danielem, podobno właśnie przez program:

Z Danielem to była toksyczna miłość. Był o nią chorobliwie zazdrosny. Apogeum nastąpiło, gdy Honey zaczęła treningi do "Tańca z gwiazdami". Zarzucał jej, że dużo czasu spędza z Kamilem, był zazdrosny o wszystko. W końcu postanowił, że lepiej będzie, jak się rozstaną - czytamy w "Fakcie" relację znajomych Skarbek.

Honorata Skarbek i Kamil KuroczkoWZK

A co się dzieje między Honey i Kamilem? Podobno wieczór po odpadnięciu z programu Skarbek i Kuroczko spędzili razem.

Widziano ich wtedy obejmujących się na ulicy - donosi "Twoje Imperium".

"Fakt" dodaje więcej szczegółów:

Wyglądali tak, jakby nie mogli się nacieszyć swoim towarzystwem i przeciągali moment, kiedy każde pójdzie w swoją stronę. W końcu przytulili się i poszli razem do mieszkania piosenkarki - czytamy w tabloidzie.

Póki co, na Instagramie Skarbek możemy oglądać coraz więcej zdjęć z przystojnym tancerzem. Fani artystki podejrzewają, że tych dwoje ma się ku sobie:

Honey, Honorata SkarbekInstagram.com/honkabiedronka

Na razie Honey podkreśla, że Kuroczko jest jedynie jej przyjacielem. Fani zdążyli już polubić sympatycznego tancerza, więc gdyby Skarbek zmieniła zdanie, może liczyć na ich pełne poparcie.

Honorata Skarbek i Kamil KuroczkoInstagram.com/honkabiedronka

jus

Więcej o:
Komentarze (7)
Honorata Skarbek i jej partner z "TzG" są prawie nierozłączni. "Widziano ich obejmujących się na ulicy"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 11 razy 11

  O HS wiadomo już wszystko. Jak tańczy, jak zmienia chłopaków, jakie ma cycki, jaki buduje dom, jak się wypróżnia, jakie "esemesy" pisze do matki, jak przesoliła zupę.

  Niestety nie jest znana z tego z czego pragnie być znana. Czyli z bycia piosenkarką.

  Od trzaskania sobie selfie talentu nie przybywa....

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Kolejni znani z tego, że nieznani.

 • komentarzyca

  Oceniono 8 razy 4

  do zrobienia selfie musieli sie troche zblizyc

 • iwonnth

  Oceniono 2 razy 0

  Bardzo często te pary z tzg są potem razem i w życiu

 • cerrie

  Oceniono 12 razy -2

  Akurat, mają się ku sobie... Najprawdopodobniej pewnie po prostu dobrze się czują w swoim towarzystwie, i po prostu chcą pewnie miło spędzić czas. Ale czy to od razu zaraz musi znaczyć, iż oboje mają się ku sobie? Po zdjęciach widać że raczej wyglądają na dobrych znajomych, którzy lubią się powygłupiać się w swoim towarzystwie, a nie na parę między którą mogłoby coś zaiskrzyć.
  Po prostu nie lubię jak ktoś w byle czym już dopatruje się wielkiej miłości aż po przysłowiowy grób. Bo irytuje mnie, że w większości takich przypadków w ogóle do niczego więcej nie dochodzi, a ludzie się naprodukują w wymyślaniu kolejnych miłosnych etapów takiego czy innego związku, jakby byli wróżbitami Maciejami i umieli przewidzieć iż na pewno czeka taki związek wielka miłość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX