Nowy klip Donatana, a w nim Słowianki myjące traktor i pijak w trumnie. Fani ostro: Chu*ówka. Cleo odpowiada

Donatan i Cleo właśnie opublikowali w sieci swój najnowszy klip do piosenki "Brać".

Każdy teledysk tego duetu bije rekordy popularności na serwisie Youtube.com, a fani wciąż nie mogą przestać się zachwycać pięknymi dziewczynami, Olą Ciupą i Paulą Tumalą. Tym razem Słownianki Donatana nie tylko robią pranie, ale również... myją traktor. Piana, ponętne kształty i pochwała "prostego życia" - to kwintesencja nowego obrazka Donatana i Cleo. Oczywiście nie brakuje hejterów. Część internautów jest już tym po prostu znudzona, a innym nie podoba się przedstawianie Polaków w takim świetle.

Traktuj to z uśmiechem. Będziesz zdrowszy - apeluje więc już na samym początku teledysku Donatan.

Nie do każdego dotarł taki "przekaz". Fani na Facebooku skrytykowali m.in. to, że w klipie znów pojawiają się seksowne dziewczyny, ale kobieca część widzów nie ma na czym zawiesić oka. Cleo od razu odpowiedziała.

Facebook.comFacebook.com

Obejrzyjcie, posłuchajcie i napiszcie nam, co o tym myślicie.

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Nowy klip Donatana, a w nim Słowianki myjące traktor i pijak w trumnie. Fani ostro: Chu*ówka. Cleo odpowiada
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 79 razy 61

  jeszcze pół roku i nikt nie będzie pamiętał o tym pseudo producencie i jego lachonach

 • dziwne

  Oceniono 58 razy 44

  Obejrzałam, posłuchałam i stwierdzam, że ileż można śpiewać na jeden temat?
  Cała płyta jest tylko o słowiańskich słowianach? Donatan widzę wałkuje temat do porzygu.

 • nihilist_24

  Oceniono 41 razy 35

  czy słowianki nie powinny być nieco bardziej naturalne a nie ociekające szpachlą i botoksem?

 • tom

  Oceniono 22 razy 18

  w teledysku jest błąd i to cholernie podstawowy. po skrócie "nr" nie daje się kropki!!!
  czy osoby odpowiedzialne za teledysk zdały maturę?

 • lastone

  Oceniono 19 razy 13

  wciąż bazują na tym samym - robi się to nudne :D Cleo zajmij się solową karierą, masz świetny głos i jesteś rozpoznawalna, uwolnij się od tego downa :D

 • fanizymiko

  Oceniono 10 razy 4

  Zauważmy, że w nowej piosence oprócz sensu brakuje również papieru toaletowego.

 • greta

  Oceniono 5 razy 3

  znowu ta kopalnia stereotypów.. to już nudne

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 2

  Przede wszystkim jakoś nie chce mi się wierzyć, aby wszystkie słowianki były takie przaśne i miały walory aż tak bardzo zwracające uwagę. A jak dla mnie to już jest dyskryminowanie prawdziwych kobiecych wdzięków, i jak zwykle stawianie za priorytet, jak zwykle przekonywanie że piękna kobieta to kobieta która pokazuje biust, wije się w seksownym tańcu jak gniazdo węży w rui. I przy okazji nie jest w stanie nic zrobić w domu bez obecności swojego chłopa, bądź jakiegokolwiek chłopa, bo jest tak nabuzowana seksualną chcicą, że nawet przy zwykłym prasowaniu czy odkurzaniu odkurzaczem ma ochotę na seks. Czyli jak zwykle obraz polskiego kobiecego piękna został przerysowany, a co za tym idzie wypaczony. I jak zwykle ludziom nabija się głowy tym iż prawdziwa kobieta, to ta z teledysków Donatana, a każda inna kobieta która tak nie wygląda jest po prostu serialową "Brzydulą", i w ogóle jest na marginesie społecznym jeśli chodzi o akceptację przez otoczenie. Dlatego niestety ale ja nie interesują się twórczością tych ludzi. Ponieważ, co prawda jako kobieta która zdaje sobie sprawę z tego iż nie jest ideałem piękna, mam dystans do siebie. To jednak nie podoba mi się to w jaki sposób Donatan przedstawia społeczny aspekt jakim jest polska kobiecość.
  A i jak już podkreślałam, g*wno mnie obchodzi ile ich teledyski na youtube mają wyświetleń, bo to absolutnie nie odzwierciedla ilości ludzi którym ich teledyski naprawdę się podobają. I to jest kolejne manipulowanie ludźmi aby sprawiać złudne wrażenie, iż ich popularność ciągle rośnie, co jest absolutną nie prawdą.

 • iwonnth

  Oceniono 16 razy 0

  Jak ta Cleo wyje....
  Co w niej ludzie widza... talentu to ma zero

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX