Zakochana Brodka spędza czas z partnerem w Nowym Jorku. Wiemy, kim jest jej ukochany

Wybranek piosenkarki też jest artystą.
Zakochana Brodka w Nowym Jorku Wybranek piosenkarki też jest artystą Monika Brodka wyjechała do Nowego Jorku. Towarzyszy jej ukochany, ceniony reżyser teatralny Krzysztof Garbaczewski. Para ma poważne plany zawodowe - informuje magazyn "SHOW". Krzysztof wystawia swoje sztuki w nowojorskich teatrach, a Monika w tym czasie koncertuje w klubach na Manhattanie. Jak się okazuje, piosenkarka została już doceniona. Amerykański serwis BuzzFeed.com umieścił ją na liście "12 powodów, dla których warto odwiedzić Warszawę". Brodka wspiera ukochanego także w sprawach zawodowych. Ostatnio napisała muzykę do spektaklu "Caligula", który reżyseruje Garbaczewski. Co wiemy o wybranku Brodki? W 2013 roku reżyser rozstał się z Iloną Ostrowską. Z piosenkarką spotyka się od stycznia 2014. Trzy lata temu został laureatem "Paszportu Polityki", co przyspieszyło rozwój jego kariery teatralnej. Garbaczewski jest laureatem wielu nagród, a wśród jego najlepszych spektakli można wymienić m.in. "Opętanych" czy "Biesy". Przypomnijmy, że Brodka była wcześniej związana z aktorem Janem Wieczorkowskim.

Monika Brodka wyjechała do Nowego Jorku i nie jest tam sama. Towarzyszy jej ukochany, który, tak jak ona, rozwija w Stanach swoją artystyczną karierę.

Jak informuje magazyn "SHOW", Monika Brodka w Nowym Jorku spędza obecnie czas razem ze swoim chłopakiem - Krzysztofem Garbaczewskim. Para ma co do tego miasta poważne plany.

Krzysztof, ceniony reżyser, wystawia tam swoje sztuki, a Monika koncertuje w klubach na Manhattanie i już została doceniona - amerykański serwis BuzzFeed.com umieścił ją na liście "12 powodów, dla których warto odwiedzić Warszawę" - czytamy w "Show".

Oprócz koncertowania w klubach na Manhattanie czy Brooklynie, Brodka wspiera też karierę ukochanego. Napisała muzykę do spektaklu "Caligula", który reżyseruje właśnie Krzysztof Garbaczewski.

Co o nim wiemy? W 2013 roku rozstał się z Iloną Ostrowską, a w styczniu 2014 spotykał się z Brodką. Trzy lata temu został laureatem "Paszportów Polityki", co przyspieszyło rozwój jego kariery teatralnej. Jest laureatem wielu nagród, a wśród jego spektakli znajdują się takie tytuły jak "Opętani" Witolda Gombrowicza czy "Biesy" Fiodora Dostojewskiego.

Paszporty Polityki 2011, Krzysztof GarbaczewskiKAPIF

Piosenkarka była wcześniej związana z Janem Wieczorkowskim, a później z Francuzem Quentinem Carenzo.

jus