Jak Grycan świętuje 42. urodziny? Chyba nie myśleliście, że przy herbatce i serniku? "Jestem w nastroju na nagość "

Celebrytka pochwaliła się zdjęciem z urodzin.
Jak Grycan świętuje 42. urodziny? Celebrytka pochwaliła się zdjęciem z urodzin W zeszłym roku Marta Grycan spędziła swoje urodziny w Weronie w towarzystwie córki. To już chyba tradycja, bo kolejne urodziny także celebrowała we Włoszech. Marta Grycan i jej córki nie były ostatnio aktywne w sieci. Wszystko zmieniło się kilka di temu, gdy pokazała swoje seksowne selfie. Później na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie nowych butów Casadei za ponad 2600 złotych kupionych podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Teraz pochwaliła się fotografiami ze słonecznej Florencji, w której 16 września świętowała swoje 42. urodziny. Rudowłosa celebrytka pozuje na włoskim placu przy klasycznej karuzeli. "Jestem w nastroju na nagość" - napisała na Instagramie. Wcześniej, z okazji urodzin, wyjątkowe życzenia na Instagramie złożyła jej również Wiktoria Grycan. Córka celebrytki podzieliła się przy okazji zdjęciem mamy sprzed lat. Ciekawe, czy przed wycieczką zafundowała sobie również swój ulubiony zabieg upiększający?

W zeszłym roku Marta Grycan spędziła swoje urodziny w Weronie w towarzystwie córki. To już chyba tradycja, bo kolejne urodziny także celebrowała we Włoszech.

Marta Grycan i jej córki nie były ostatnio aktywne w sieci. Wszystko zmieniło się kilka di temu, gdy pokazała swoje seksowne selfie. Później na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie nowych butów Casadei za ponad 2600 złotych kupionych podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Teraz pochwaliła się fotografiami ze słonecznej Florencji, w której 16 września świętowała swoje 42. urodziny. Rudowłosa celebrytka pozuje na włoskim placu przy klasycznej karuzeli.

Jestem w nastroju na nagość - napisała na Instagramie.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wcześniej, z okazji urodzin, wyjątkowe życzenia na Instagramie złożyła jej również Wiktoria Grycan. Córka celebrytki podzieliła się przy okazji zdjęciem mamy sprzed lat. Ciekawe, czy przed wycieczką zafundowała sobie również swój ulubiony zabieg upiększający?

al

Więcej o:
Komentarze (20)
Jak Grycan świętuje 42. urodziny? Chyba nie myśleliście, że przy herbatce i serniku? "Jestem w nastroju na nagość "
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 88 razy 84

  42? szczerze to myślałem, że ma z 55 i się w miarę trzyma....ale 42? bbrryyyyy.....

 • forfiter_jr

  Oceniono 64 razy 58

  Gryczanowa sypnęła kasą na promocję?

  "Jestem w nastroju na nagość - napisała na Instagramie."
  Uff... Dobrze, że ten cały Instagram nie jest w nastroju na jej nagość.

 • evoonya

  Oceniono 43 razy 33

  Kobieto, bo wyrwiesz pręt razem z konikiem...

 • baba_jaga

  Oceniono 44 razy 32

  lepiej niech się zajmie robieniem lodów a nie pozowaniem do zdjęć bo modelką to ona nigdy nie będzie

 • browaryr

  Oceniono 34 razy 26

  pisałem rano ze lepiej niech sie nie wynurza z morza bo wezmą ją za łodz podwodną i jeszcze odstrzelą przypadkiem-a ta jeszcze chce na golasa...łodz podwodna z 2 minami przeciwokretowymi...ufff

 • Anna Olszewicz

  Oceniono 17 razy 17

  Załamałam się:((( Mam rok więcej:( To nie możliwe żeby tak wyglądać:(

 • stanislaw13

  Oceniono 12 razy 12

  O matko niech ona nie robi sobie tylko rozbieranej sesji , bo będzie musiała zdjąć pas wyszczuplający, a tego możemy nie przeżyć !

 • mgr.nauk

  Oceniono 16 razy 10

  wiadro !!! szybko !

 • sylwiabt

  Oceniono 8 razy 8

  fałdy się nie zmieszczą w obiektywie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX