Eva Mendes urodziła! Znamy płeć dziecka. Szczęśliwym ojcem oczywiście Gosling

Eva Mendes ostatnio prawie nie ruszała się z domu.
Eva Mendes urodziła córkę! Szczęśliwym ojcem dziecka jest oczywiście Ryan Gosling To dziewczynka! Eva Mendes i Ryan Gosling są już szczęśliwymi rodzicami. Córka aktorskiej pary przyszła na świat 12 września - dowiedział się "US Weekly". Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale amerykański portal zapewnia, że są to sprawdzone informacje. Mendes i Gosling dopiero w lipcu potwierdzili, że spodziewają się dziecka, choć plotki na ten temat pojawiły się o wiele wcześniej. Skąd brały się domysły? W marcu aktorka nagle zaczęła unikać oficjalnych imprez i nawet wszędobylscy paparazzi nigdzie nie mogli jej znaleźć. Ostatni raz pojawiła się na czerwonym dywanie 26 lutego. Była to impreza na cześć zmarłej Elizabeth Taylor. Od czasu, gdy Eva zaszła w ciążę, ich życie zmieniło się diametralnie. Kiedyś zawsze podróżowali razem, jednak w ostatnich miesiącach aktorka prawie nie ruszała się z domu - donosi źródło "People". Eva Mendes i Ryan Gosling są razem od jesieni 2011 roku. Poznali się na planie filmu "Drugie oblicze".

To dziewczynka! Eva Mendes i Ryan Gosling są już szczęśliwymi rodzicami - dowiedział się portal "US Weekly".

Nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale amerykański portal jest pewny tej rewelacji.

Eva Mendes i Ryan Gosling powitali córeczkę w piątek, 12 września, informuje wiele źródeł "Us Weekly" - czytamy.

Para dopiero w lipcu potwierdziła, że spodziewa się dziecka, choć pogłoski o tym pojawiły się o wiele wcześniej. Ich powodem było między innymi to, że w marcu Mendes nagle zaczęła unikać oficjalnych imprez i nawet wszędobylscy paparazzi nigdzie nie mogli jej znaleźć. Ostatni raz na czerwonym dywanie pojawiła się 26 lutego, była to impreza na cześć zmarłej Elizabeth Taylor.

Ich życie zmieniło się, kiedy Eva zaszła w ciążę. Kiedyś wszędzie podróżowali razem, wychodzili z psami, ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy prawie nie ruszała się z domu - donosi źródło "People".

Eva Mendes i Ryan Gosling zaczęli spotykać się jesienią 2011 roku. Poznali się na planie filmu "Drugie oblicze".

Eva Mendes, Ryan GoslingForum

alex