Alicja Janosz została mamą! Przyjaciółka zdradziła imię dziecka

Jak się nazywa?
Alicja Janosz została mamą! Przyjaciółka zdradziła imię dziecka. Alicja Janosz i jej mąż Bartosz Niebielecki zostali po raz pierwszy rodzicami. Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" urodziła chłopca we wtorek rano. Alicja Janosz i jej mąż Bartosz Niebielecki zostali po raz pierwszy rodzicami. Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" urodziła chłopca we wtorek rano. - Wybrała dla niego imię Tymek. Poród przebiegł bez żadnych problemów we wrocławskim szpitalu. Cały czas czuwał u boku mąż Alicji, Bartosz Niebielecki i najbliższa rodzina - powiedziała w Afterparty.pl przyjaciółka wokalistki. Alicja Janosz wyraźnie nie mogła się doczekać, kiedy zostanie mamą. Na swoim Instagramie publikowała wiele zdjęć ciążowego brzucha i pokazywała, jak przygotowuje się na przyjście malucha. Była już "brzuchata" sesja z mężem, zdjęcia w bikini z wakacji, zdjęcia pokoju syna, a nawet jego wózka. Były także zdjęcia artystki w zaawansowanej ciąży. Plotek.pl gratuluje!

"Cały czas czuwał u boku mąż Alicji" - tak o porodzie Janosz mówiła jej znajoma.

Alicja Janosz i jej mąż Bartosz Niebielecki zostali po raz pierwszy rodzicami. Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" urodziła chłopca we wtorek rano.

Wybrała dla niego imię Tymek. Poród przebiegł bez żadnych problemów we wrocławskim szpitalu. Cały czas czuwał u boku mąż Alicji, Bartosz Niebielecki i najbliższa rodzina - powiedziała w Afterparty.pl przyjaciółka wokalistki.

Alicja Janosz wyraźnie nie mogła się doczekać, kiedy zostanie mamą. Na swoim Instagramie publikowała wiele zdjęć ciążowego brzucha i pokazywała, jak przygotowuje się na przyjście malucha. Była już "brzuchata" sesja z mężem, zdjęcia w bikini z wakacji, zdjęcia pokóju syna, a nawet jego wózka. Były także zdjęcia artystki w zaawansowanej ciąży.

Alicja Janosz Instagram.com/alicjajanoszofficial

Plotek.pl gratuluje!

 

Vic

Więcej o:
Komentarze (11)
Alicja Janosz została mamą! Przyjaciółka zdradziła imię dziecka
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 34 razy 30

  No i skończy się wreszcie cykl o jakiejś babce w ciąży. Strasznie mi niezmiernie z tego powodu :D

 • rurku

  Oceniono 7 razy 5

  Pff też mi przyjaciółka.

 • cerrie

  Oceniono 3 razy 3

  A mnie zastanawia, o co chodzi z tymi "Przyjaciółkami". To znaczy często jak pojawiają się jakieś newsy dotyczące znanych ludzi, czy mniej znanych celebrytów (Którym się wydaje iż są znani, i mają prawo do publicznego promowania siebie jako siebie, a nie jako gwiazdę czegoś), to zaraz jest "A bo przyjaciółka zdradziła to czy tamto...", A bo "Zdaniem kogoś z najbliższego grona takiej czy innej gwiazdy...". Nosz kuźwa, to nie są przyjaciele, to są zwyczajne hieny cmentarne, które na wtrącaniu się w czyjeś życie chcą w jakiś sposób dowartościować swoje życie. "A podam do publicznej wiadomości jak będzie miał na imię synek Alicji, i od razu będę miała radochę że to ja, a nie kto inny tylko właśnie ja podałam to do publicznej wiadomości. Co z tego że wystąpię jako anonimowe źródło. Najważniejsze że będę podbudowana tym, iż ja będę wiedziała że to właśnie za moją sprawą jakaś jej tajemnica wyszła na jaw".
  Właśnie dlatego jestem przeciwko upubliczniania swojego życia rodzinnego dla wszystkich, bez względu czy są znajomymi czy zupełnie obcymi ludźmi. Po co obcy ludzie, czy też nawet znajomi z którymi utrzymuję jakiś kontakt ale luźniejszy, mają mi czegoś zazdrościć i np. źle mi życzyć? Ludzie często prawdy prosto w oczy nie powiedzą. A miło by wam było gdybyście przypadkiem kiedyś się dowiedzieli od innej "Przyjaciółki", że ta osoba która myśleliście iż dobrze wam życzy, obgadywała was za waszymi plecami w złośliwy sposób komentując wasze zdjęcia na jakimś portalu? Po co takich emocjonalnych potencjalnych emocjonalnych wampirów jeszcze dokarmiać? Ale ludzie oczywiście wszystko bagatelizują.

 • kasia82kasia82

  Oceniono 2 razy 0

  sympatyczna dziewczyna

 • dagmara

  Oceniono 35 razy -21

  qrcze co za imię. Tymek dymek, to jak dżastin , lub Xawier, ...widac, że pstro w głowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX