Paulina Drażba na FB: Kto zauważył we mnie jakąś zmianę? My dostrzegliśmy coś jeszcze

W wyglądzie dziennikarki prawdziwa rewolucja.
Paulina Drażba się zmieniła "Kto zauważył we mnie jakąś zmianę?". Prowadząca cykl "Stylowe podróże" w "Pytaniu na śniadanie" prezenterka Paulina Drażba zdjęła aparat, który nosiła na zębach. Prezenterka Paulina Drażba pokazała się na salonach bez pewnego dodatku, który od dłuższego czasu można było u niej zauważyć. Domyślacie się o co chodzi? Drażba pochwaliła się na Facebooku swoją stylizacją (wybrała komplet należącej do Nataszy Urbańskiej marki Muses oraz płaszcz z Bershki). Ale na tym nie koniec. "Kto zauważył we mnie jakąś zmianę?;)" - spytała na Facebooku. Nietrudno dostrzec, że prowadząca cykl "Stylowe podróże" w "Pytaniu na śniadanie" zdjęła aparat, który nosiła na zębach. Na imprezie Kobieta Roku Glamour zaprezentowała piękny uśmiech, a jeszcze niedawno z całym swym urokiem pokazywała "druty" na zębach. My zauważyliśmy coś jeszcze. Paulina Drażba już dawno nie była tak opalona! Dziennikarka ma bardzo jasną karnację, ale najwyraźniej podczas urlopu chętnie korzysta z promieni słonecznych. Wypoczywała niedawno z mężem w Tajlandii, a efekty wakacji możemy właśnie podziwiać na zdjęciach z imprezy.

Prezenterka pokazała się na salonach bez pewnego dodatku, który od dłuższego czasu mozna było u niej zauważyć. Domyślacie się o co chodzi?

Drażba pochwaliła się na Facebooku swoją stylizacją (wybrała komplet należącej do Nataszy Urbańskiej marki Muses oraz płaszcz z Bershki). Ale na tym nie koniec.

Kto zauważył we mnie jakąś zmianę?;) - spytała na Facebooku.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Nietrudno dostrzec, że prowadząca cyklu "Stylowe podróże" w "Pytaniu na śniadanie" zdjęła aparat, który nosiła na zębach. Na imprezie Kobieta Roku Glamour zaprezentowała piękny uśmiech, a jeszcze niedawno z całym swym urokiem pokazywała "druty" na zębach:

Drazba Paulina 2014-08-21KAPIF

My zauważyliśmy coś jeszcze. Paulina Drażba już dawno nie była tak opalona! Dziennikarka ma bardzo jasną karnację, ale najwyraźniej podczas urlopu chętnie korzysta z promieni słonecznych. Wypoczywała niedawno z mężem w Tajlandii, a efekty wakacji możemy właśnie podziwiać na zdjęciach z imprezy.

jus