Ania z "Warsaw Shore" najpierw powiększyła sobie usta, teraz czas na... Ma termin zabiegu. "Będą mi ubliżać"

We wtorek będzie operacja.

Większe piersi były jednym z "małych marzeń" Dużej Ani z "Warsaw Shore". Właśnie poinformowała fanów, że już we wtorek się ono spełni.

Duża Ania nie wzbrania się przed poprawianiem urody. Już jakiś czas temu powiększyła sobie usta, a teraz czas na biust. Już we wtorek podda się operacji powiększenia piersi. Jak sama przyznała, nie spodziewała się, że termin dostanie tak szybko. Konsultację i zabieg dzieli raptem jeden dzień.

Właśnie wróciłam z konsultacji, cały dzień badan za mną i już jutro po godz 18 będę miała nowe wymarzone piersi (...) Proszę o nie ubliżanie mi odnośnie tej wiadomości, ponieważ jestem szczęśliwa z podjęcia decyzji, i wiem tez że jedynie dziewczyny chcące mieć większy biust bądź zoperowany a niemające tej możliwości będą mi ubliżać- ponieważ ja do pewnego czasu również mówiłam, że biust taki jest passe, teraz jestem szczęśliwa, że się zdecydowałam, wiec darujcie sobie ubliżanie - pisała na swoim Facebooku.

Ania zapewnia, że będzie relacjonowała przebieg rekonwalescencji.

zapewne wiele dziewczyn będzie zainteresowanych przebiegiem rekonwalescencji, dla Was będę pisała jak tylko poczuje się lepiej jak wszystko przechodziłam  tymczasem wybaczcie za błędy w pisaniu składni itd ale tworze ten post dosłownie na kolanie, właśnie zabieram się za pakowanie i jutro lecę spełnić jedno z moich małych marzeń, jakby ktoś chciał podrzucić mi kwiatuszki to do Coramedu we Wrocku hehe, trzymajcie proszę kciuki ponieważ boje się niesamowicie pozdrawiam ;** - czytamy dalej.

Myślicie, że faktycznie będzie wygląda lepiej z większym biustem? Zobaczcie, jak wygląda teraz.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ANI Z "WARSZAW SHORE" >>

 

karo