Selena Gomez zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Gwiazda staje się coraz bardziej kobieca.
Selena Gomez zmieniła fryzurę Gwiazda staje się coraz bardziej kobieca Selena Gomez już dawno nie przypomina gwiazdki Disneya, ale opadająca na oczy grzywka i drapieżne pazurki to nowość - do tej pory nosiła proste, długie włosy. Selena Gomez już dawno nie przypomina grzecznej gwiazdki Disneya. Wybiera coraz śmielsze dekolty i seksowne, obcisłe ubrania. A teraz czas na rewolucję na głowie. Dziewczyna Biebera jest śliczna - co do tego nikt nie ma wątpliwości. Jednak od dłuższego czasu wyraźnie próbuje zmienić swój wizerunek. Gomez staje się coraz bardziej seksowna - paraduje w koszulkach i "zapomina" o staniku, chętnie odsłania zgrabne nogi czy brzuch. Teraz zdecydowała się na zmianę fryzury. Efekty pokazała na swoim Instagramie. Opadająca na oczy grzywka i drapieżne pazurki to coś zupełnie nowego - do tej pory gwiazda nosiła proste, długie włosy.

Selena Gomez już dawno nie przypomina grzecznej gwiazdki Disneya. Wybiera coraz śmielsze dekolty i seksowne, obcisłe ubrania. A teraz czas na rewolucję na głowie.

Dziewczyna Biebera jest śliczna - co do tego nikt nie ma wątpliwości. Jednak od dłuższego czasu wyraźnie próbuje zmienić swój wizerunek. Gomez staje się coraz bardziej seksowna - paraduje w koszulkach i "zapomina" o staniku, chętnie odsłania zgrabne nogi czy brzuch. Teraz zdecydowała się na zmianę fryzury. Na swoim Instagramie pokazała, jak wygląda.

Selena GomezInstagram.com/selenagomez

Opadająca na oczy grzywka i drapieżne pazurki to coś zupełnie nowego - do tej pory gwiazda nosiła proste, długie włosy.

 

Selena GomezBulls

 

jus