Wierzbicka po porażce w "TzG" kilka dni nie dawała znaku życia. Honey zrobiła coś innego

Gwiazda nie zatańczy już w kolejnych odcinkach programu.
Honorata Skarbek po porażce w "TzG" Gwiazda nie zatańczy już w kolejnych odcinkach programu. W drugim odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnali się Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko. Piosenkarka nie kryła rozczarowania tym faktem. Skarbek i jej taneczny partner byli wysoko oceniani przez jurorów, jednak widzom bardziej podobały się inne pary. Po zakończeniu programu gwiazda postanowiła podziękować swoim fanom na Instagramie. Porażkę przyjęła z godnością, ale przyznała też, że jest jej przykro. "Nasza przygoda z TZG się skończyła... Dziękuję wszystkim za wszystko! Mimo trzeciego miejsca według punktacji jury, zabrakło nam sms-ów... Jestem mega w szoku, tak bardzo się starałam i tak wiele swoich słabości przezwyciężyłam, ale nic nie dzieje się bez przyczyny! Będę miała czas na to, aby skończyć dla Was trzecią płytę. Kocham Was!" - napisała Skarbek. Jak mówi przysłowie, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Fanów gwiazdy na pewno ucieszy fakt, że teraz będzie mogła poświęcić się koncertowaniu i pracy nad nowym krążkiem.

W drugim odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnali się Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko. Piosenkarka nie kryła rozczarowania tym faktem.

Honorata Skarbek i jej taneczny partner byli wysoko oceniani przez jurorów "Tańca z Gwiazdami". Niestety, widzom bardziej podobały się inne pary i młoda piosenkarka podzieliła los Marty Wierzbickiej, której również nie zobaczymy już w programie. Po wszystkim, Honorata Skarbek postanowiła podziękować swoim fanom na Instagramie. Porażkę przyjęła co prawda z godnością, ale przyznała też, że jest jej przykro.

Nasza przygoda z Tańcem z gwiazdami się skończyła... Dziękuję wszystkim za wszystko! Mimo trzeciego miejsca według punktacji jury, zabrakło nam smsów... Jestem mega w szoku, tak bardzo się starałam i tak wiele swoich słabości przezwyciężyłam, ale nic nie dzieje się bez przyczyny! Będę miała czas na to, aby skończyć dla Was trzecią płytę. Kocham Was! - napisała Skarbek.

Dla przypomnienia - Marta Wierzbicka kilka dni po programie zamieściła zdjęcie z podpisem "Chill".

Honorata Skarbek, Kamil Kuroczko Screen z Instagram.com/honkabiedronka

Jak mówi przysłowie, nie ma tego złego... Fanów gwiazdy na pewno ucieszy fakt, że teraz będzie miała więcej czasu na koncertowanie i nagrywanie płyty.

al