Takich zdjęć nie zobaczycie na jej blogu. Kasia Tusk z narzeczonym na plaży w Sopocie. Nie wyglądali na zadowolonych z obecności paparazzo

Córka Donalda Tuska relaksowała się na plaży.
Kasia Tusk z narzeczonym na plaży Fotoreporterzy przyłapali parę w Sopocie Na ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego czeka cała Polska. Córce Donalda Tuska nie spieszy się jednak ze zmianą stanu cywilnego. Konsekwentnie dementuje doniesienia tabloidów o kolejnych wyznaczonych datach rzekomego ślubu i wyśmiewa plotki na Instagramie. Kilka dni temu Kasia i jej narzeczony postanowili wykorzystać ostatnie chwile lata i wybrali się na sopocką plażę. Para przechadzała się nad brzegiem morza, a Tusk jak zwykle wyglądała bez zarzutu - miała na sobie czerwone rurki, markowe trampki i puchową kurtkę. Stylizację uzupełniała torebka od Michaela Korsa, za którą trzeba zapłacić ponad 1000 zł. Relaks na plaży był udany tylko do pewnego momentu. Kasia i jej narzeczony nie wyglądali na zadowolonych, gdy dostrzegli fotoreporterów. Jak możecie się domyślać, szybko opuścili plażę.

Córka (wkrótce już byłego) premiera spotyka się ze swoim narzeczonym od sześciu lat. Niedawno para wybrała się na spacer po sopockiej plaży, gdzie przyłapali ich paparazzi.

Na ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego czeka cała Polska. Córce Donalda Tuska nie spieszy się jednak do zmiany stanu cywilnego. Konsekwentnie dementuje doniesienia tabloidów o kolejnych wyznaczonych datach rzekomego ślubu i na Instagramie wyśmiewa plotki. Kilka dni temu Kasia Tusk i jej narzeczony postanowili wykorzystać ostatnie chwile tegorocznego lata i wybrali się na sopocką plażę. Spędzili tam trochę czasu, ale, jak widać, ich relaks lekko zakłóciła obecność paparazzich. Para nie wyglądała na zadowoloną z takiego towarzystwa.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLAŻY >>

Kasia Tusk miała na sobie czerwone rurki, markowe, białe trampki za kostkę i puchową, granatową kurtkę. Stylizację uzupełniła drogą, granatową torebką od Michaela Korsa, za którą trzeba zapłacić ponad 1000 zł.

al