Jak ona to robi? Anna Mucha nawet w zwykłych jeansach wygląda powalająco

Anna Mucha sprawdzała, co będzie modne jesienią.
Jak Mucha to robi? Ta aktorka nawet w zwykłych jeansach wygląda powalająco! Wśród gwiazd na imprezie Arytonu nie mogło zabraknąć Anny Muchy. Stawiła się na imprezie w wyśmienitym humorze, mierzyła płaszcze i wyglądała powalająco. Modna Warszawa definitywnie pożegnała w środę lato na prezentacji najnowszej kolekcji marki Aryton. Kolorowe płaszcze tego wieczoru mierzyło wiele celebrytek, a wśród nich Anna Mucha, która nawet w zwyczajnych jeansach wygląda jak prawdziwa seksbomba. Na wydarzeniu zorganizowanym w warszawskim centrum handlowym Arkadia pojawiły się twarze znane z pierwszych stron kolorowych gazet. Wśród modnych gwiazd nie mogło zabraknąć Anny Muchy. Stawiła się na imprezie w wyśmienitym humorze, mierzyła różne płaszcze i chętnie pozowała do zdjęć. Aktorka nie "stroiła się" tego dnia w spektakularne kreacje. Nie wymagało tego w końcu wydarzenie. Zamiast tego przyszła w opiętych jeansach, które podkreśliły jej zgrabne nogi. Od rozpromienionej aktorki ciężko było oderwać wzrok. Do obcisłych spodni Mucha dobrała prosty biały T-shirt i granatową marynarkę. Stylizację uzupełniła ciemnymi okularami. Usta podkreśliła czerwoną szminką, przez co wyglądała jak prawdziwa seksbomba. Też się zastanawiacie, jak to możliwe, że zawsze wygląda TAK dobrze?

Modna Warszawa definitywnie pożegnała w środę lato na prezentacji najnowszej kolekcji marki Aryton. Kolorowe płaszcze tego wieczoru mierzyło wiele celebrytek, a wśród nich Anna Mucha, która nawet w zwyczajnych jeansach wygląda jak prawdziwa seksbomba.

Na wydarzeniu zorganizowanym w warszawskim centrum handlowym Arkadia pojawiły się twarze znane z pierwszych stron kolorowych gazet. Wśród modnych gwiazd nie mogło zabraknąć Anny Muchy. Stawiła się na imprezie w wyśmienitym humorze, mierzyła różne płaszcze i chętnie pozowała do zdjęć. Aktorka nie "stroiła się" tego dnia w spektakularne kreacje. Nie wymagało tego w końcu wydarzenie. Zamiast tego przyszła w opiętych jeansach, które podkreśliły jej zgrabne nogi. Od rozpromienionej aktorki ciężko było oderwać wzrok.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>


Do obcisłych spodni Mucha dobrała prosty biały T-shirt i granatową marynarkę. Stylizację uzupełniła ciemnymi okularami. Usta podkreśliła czerwoną szminką, przez co wyglądała jak prawdziwa seksbomba. Też się zastanawiacie, jak to możliwe, że zawsze wygląda TAK dobrze?

A pamiętacie, jak jej urokowi uległ nawet fotoreporter? Pożyczył przeziębionej aktorce kurtkę.

al

Więcej o:
Komentarze (25)
Jak ona to robi? Anna Mucha nawet w zwykłych jeansach wygląda powalająco
Zaloguj się
 • vahoo

  Oceniono 54 razy 46

  Co Wy tam w redakcji widzicie ?? Bo tylko czytam tu : jak nie... wygląda seksy, to jest śliczna, jak nie śliczna, to wygląda powalająco, jak nie powala , to nie możecie oderwać wzroku..... !!
  I tak na okrągło !!

 • zbynio4

  Oceniono 44 razy 34

  Dla mine mucha nigdy nie wygladala powalajaco niestety ale o gustach sie nie dyskutuje prawda?

 • siwistak

  Oceniono 26 razy 18

  powalająco to wyglądała pod moją packą na owady

 • lenore

  Oceniono 13 razy 11

  A Mucha nadal sobie wykupuje pochwalny abonament :D Tylko dzieki temu istnieje w mediach, bo nie ma ani talentu ani osiagniec, ani osobowosci...

 • fanizymiko

  Oceniono 13 razy 9

  jak się Mucha wywróci to dopiero wygląda powalająco:)))

 • pan.malowany

  Oceniono 12 razy 8

  No wlasnie, jak ona to robi, ze nic nie robi?

 • cromio

  Oceniono 31 razy 7

  Jakim cudem 142 cm mogą wyglądać zniewalająco"
  Przecież to kurdupel na ciężkich nogach.

 • dupajasi0

  Oceniono 7 razy 5

  Hmmm... Anna Mucha nigdy nie wyglądała powalająco. Niezależnie w co była ubrana albo czy w ogóle była ubrana. ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX