W serialu nosiła długie włosy, prywatnie wolała krótką fryzurę. Teraz Emilka z "Na Wspólnej" zaskoczyła kolejną metamorfozą

Sympatyczna Emilka z "Na Wspólnej" pochwaliła się nową fryzurą.
Kolejna metamorfoza Pyszyńskiej Emilka z "Na Wspólnej" pochwaliła się nową fryzurą Katarzyna Pyszyńska zdobyła popularność dzięki roli Emilki w serialu "Na Wspólnej". Prywatny wizerunek aktorki zdecydowanie różni się od tego, jaki prezentowała w telewizji. Jej serialowa bohaterka nosiła stroje w stylu szarej myszki i miała nieciekawą fryzurę. Poza planem Pyszyńska preferuje drapieżny i seksowny look. Jakiś czas temu postanowiła jeszcze bardziej to wyeksponować. Krótka fryzura dodała jej pazura i podkreśliła ciekawą urodę. Wiele osób porównywało ją nawet do... Miley Cyrus. Kilka dni temu, podczas prezentacji butów marki Caprice, gwiazda znowu nas zaskoczyła. Aktorka ma teraz nieco dłuższe włosy i wygląda naprawdę dziewczęco i świeżo. Wydaje nam się, że jak do tej pory to jej najlepszy wybór. Włosy sięgające do ucha i zaczesane na bok, idealnie podkreślają jej piękne rysy twarzy i dodają kobiecości.

Katarzynę Pyszyńską pamiętamy jako sympatyczną Emilkę z serialu "Na Wspólnej". Ale prywatny wizerunek aktorki zdecydowanie różni się od tego, jaki prezentowała w telewizji.

Aktorka w serialu raczej nie wyróżniała się urodą. Do tego ubrania w stylu szarej myszki, zwyczajna fryzura. Za to prywatny wizerunek Katarzyny Pyszyńśkiej jest zupełnie inny. Związała się z raperem i ma bardziej drapieżny styl. Krótka fryzura, przez którą aktorka porównywana była do Miley Cyrus, dodała jej pazura i podkreśliła ciekawą urodę.

Na prezentacji butów Caprice, Pyszyńska znowu nas zaskoczyła. Zapuściła włosy za uszy i zdecydowała się na dziewczęcą, krótką fryzurę. Wydaje nam się, że jak do tej pory to najlepszy wybór aktorki. Włosy tej długości, seksownie zaczesane na bok, idealnie podkreślają jej zawadiacką urodę i dodają kobiecości.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

No i w końcu nie przypomina Miley Cyrus ;)

Katarzyna Pyszyńska, Miley CyrusFacebook/Eastnews

 

jus