Najstarszy syn Steczkowskiej został modelem! Poszedł w pokazie znanej marki

Początek międzynarodowej kariery?

Niedaleko pada jabłko od jabłoni? Najstarszy syn jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek udowodnił, że nie peszą go ani błyski fleszy, ani publiczność. 14-letni Leon właśnie zadebiutował na wybiegu.

Justyna Steczkowska i jej mąż Maciej Myszkowski są rodzicami trojga dzieci - rocznej Helenki, 9-letniego Stanisława i 14-letniego Leona. Nastolatek postanowił chyba wziąć przykład z rodziców, bo właśnie pewnie wkroczył (dosłownie) w świat show-biznesu. Leon Myszkowski zadebiutował w roli modela na pokazie najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Pumy. Syn piosenkarki, razem z innymi młodymi modelami, prezentował codziennie i sportowe ubrania.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SYNA STECZKOWSKIEJ >>

Być może Leon Myszkowski pójdzie w ślady ojca, który również pracował kiedyś jako model. Maciej Myszkowski wystąpił między innymi w jednym z najsłynniejszych teledysków przyszłej żony do piosenki "Oko za oko". Obecność syna znanej pary na wybiegu skłoniła producentkę pokazów Dorotę Wróblewską do refleksji.

Pamiętam Macieja jako modela. Muszę Wam powiedzieć, że miło wspominam naszą współpracę przy pokazach. Skromny, zdyscyplinowany, ambitny i zawodowy pod każdym względem. Jarosław Szado twierdził, że Maciej Myszkowski był jednym z najlepszych modeli. Potwierdzam w 100%. Tak było! I tak synek idzie w ślady swojego taty. Mimo młodego wieku zadatki na modela już są widoczne! - napisała na Facebooku Wróblewska.

Dorota Wróblewska komentarzScreen z Facebook.com/blogDW

al