"Flesz": Pieńkowska nie wytrzymała krytyki. Szybka reakcja Edwarda Miszczaka

Jolanta Pieńkowska odeszła z "Dzień Dobry TVN". Teraz będzie prowadzić nowy program w TVN24 Biznes i Świat.

Ta informacja spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Jolanta Pieńkowska zakończyła przygodę z "Dzień Dobry TVN". Znamy już powody decyzji dziennikarki.

Jolanta Pieńkowska pożegnała się z widzami "Dzień Dobry TVN" po prawie 9 latach. Od razu pojawiły się plotki, że nie wytrzymała presji związanej z krytyką widzów.

Nieoficjalnie mówi się, że Pieńkowska była już zmęczona wieloma krytycznymi opiniami na swój temat. Na Facebooku powstał nawet profil "Jolanta Pieńkowska musi odejść z Dzień Dobry TVN", który ma prawie 60 tys. lajków - podał "Flesz".

Jak się okazuje, nie to było powodem odejścia z "Dzień Dobry TVN". Sprawę wyjaśnił Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN.

To bzdura. Jolanta Pieńkowska jako prowadząca Dzień Dobry TVN, wraz z Robertem Kantereitem, miała doskonałe ratingi. Rekordowe pod względem oglądalności wydania programu w poprzednich sezonach były prowadzone właśnie przez tę parę. Jola jest na takim etapie kariery i tak lubiana przez widzów, że szef każdej anteny i programu bez wahania powierzyłby jej rolę prowadzącej - bo jest gwarantem oglądalności. Ratingi nie kłamią. Dlatego, jak powiedziałem w jej ostatnim programie, wiele bym zrobił, aby ją zatrzymać. Jednak Jolanta jest dziennikarką, która potrzebuje wyzwań i która realizuje swoje zawodowe marzenia. Ubolewam że zdecydowała się realizować je w magazynie "Świat". Ale na szczęście nie rozstaje się ze stacją. Będę oglądał jej nowy magazyn na antenie TVN24 Biznes i świat - wyznał  w rozmowie z JastrzabPost Miszczak.

Jolantę Pieńkowską od poniedziałku możemy oglądać w programie "Świat", który poprowadzi na zmianę z Bartoszem Węglarczykiem.

A internetowi hejterzy będą musieli usunąć ten fanpage.

Jolanta Pieńkowska Facebook.com

Teo

Więcej o:
Komentarze (17)
"Flesz": Pieńkowska nie wytrzymała krytyki. Szybka reakcja Edwarda Miszczaka
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 246 razy 192

  Pan Miszczak najwyraźniej tworzy nową rzeczywistość, w której Jolanta Pieńkowska jest uwielbiana przez widzów. Jeśli powtórzy to jeszcze tysiąc razy - i tak nikt w to nie uwierzy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 180 razy 140

  Ależ ten Miszczak ma wyobraźnie.

 • white_lake

  Oceniono 101 razy 77

  :DDDD
  oj, żartowniś z tego Miszczaka
  i brzydki lizus

 • 1234qwerty

  Oceniono 64 razy 30

  Miszczak kurduplu może czas odejść i dać szansę innym ??

 • daylang

  Oceniono 134 razy 20

  Sorka ale Pieńkowska jest do wywiadu merytorycznie przygotowana i nie boi się "dziwnych i niewygodnych " pytań w przeciwieństwie do "robiącej" z siebie głupią idiotkę, Kingi Rusin.

 • ernest29

  Oceniono 9 razy 7

  Podam przykład interpretacji zdarzeń w telewizji ddtvn w wywiadzie, który 10 kwietnia 2013 r.(pamietam dokładnie, bo rodzina pękła ze śmiechu) przeprowadziła red. Pieńkowska ze swoim gościem. Była to kobieta dekorująca pokój dla dzieci pomponikami z siatkowych myjek. Komentarz Pieńkowskiej :"..trzeba dużej odwagi żeby zrobić taki pomponik z siatki.." Ta anegdota pokazuje poziom śniadaniowego dziennikarstwa.

 • Gość: Anka

  0

  Krytyka jest wszędzie niezależni co robisz taka przypadłość naszego narodu. Moim zdaniem Jola chciała coś zmienić w życiu i zacząć nowy rozdział w karierze.

 • Gość: Asia

  0

  Po prostu potrzebowała czegoś nowego, każdy musi czasem coś zmienić, i moim zdaniem ta zmiana wyszła jej na dobre, bo w nowym programie Pieńkowska sprawdza się rewelacyjnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX