Kapelusz, okulary, a niżej... TO nie jest zwykły strój wakacyjny. Tak Beyonce świętuje urodziny

Po kryzysie ani śladu.
Żyj sto lat, Beyonce! Po kryzysie ani śladu. Słońce, plaża, rodzina i przyjaciele - właśnie w takich okolicznościach Beyonce świętowała swoje 33. urodziny. Życzenia na Twitterze złożyła jej nawet Michelle Obama. Patrząc na najnowsze zdjęcia Beyonce i Jaya Z, aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno spekulowano o ich ewentualnym rozstaniu. Gwiazda 4 września skończyła 33 lata i tę wyjątkową okazję uczciła w gronie najbliższych, m.in. męża, córki Blue Ivy, matki Tiny i siostry Solange. Najpierw jedna, wielka i szczęśliwa rodzina wybrała się na południe Francji, gdzie na jednej z plaż uczciła urodziny piosenkarki. Dzień później gwiazdę i jej męża na spacerze po uliczkach Portofino przyłapali paparazzi. Nawet w wakacyjnym wydaniu Beyonce prezentuje się równie seksownie, co na scenie. Miała na sobie długą spódnicę z rozcięciem i górę od bikini. Niby zwykły stój, ale nie dajcie się zwieść - tylko spójrzcie na te złote malunki na ciele Beyonce. Wiadomo, nawet wakacyjny stój "Queen B" nie może być "zwykły" :) Ciekawie wyglądało świętowanie urodzin na plaży - nie zabrakło atrakcji i luksusów. Na piasku stały dwie białe kanapy oraz stolik z różnymi przysmakami i napojami. Rodzinę gwiazdy chroniły przed słońcem także olbrzymie baldachimy i parasole. Jubilatka i jej goście wybrali się nawet na małą wycieczkę łódką. Co więcej, na piasku ułożono z patyków napis "Happy B-Day". Wcześniej Beyonce na swojej stronie zamieściła urocze zdjęcie z dzieciństwa. Życzenia gwieździe złożyła na Twitterze m.in. pierwsza dama USA, Michelle Obama. - Jesteś wzorem do naśladowania, fenomenalną matką i wspaniałą przyjaciółką. Mam nadzieję, że to będzie niesamowity dzień! - napisała żona prezydenta USA.

Słońce, plaża, rodzina i przyjaciele. Właśnie tak świętowała swoje 33. urodziny jedna z największych gwiazd show-biznesu.

Patrząc na najnowsze zdjęcia Beyonce i Jaya Z, aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno spekulowano o ich ewentualnym rozstaniu. Gwiazda 4 września skończyła 33 lata i tę wyjątkową okazję uczciła w gronie najbliższych, m.in. męża, córki Blue Ivy, matki Tiny i siostry Solange. Najpierw jedna, wielka i szczęśliwa rodzina wybrała się na południe Francji, gdzie na jednej z plaż uczciła urodziny piosenkarki. Dzień później gwiazdę i jej męża na spacerze po uliczkach Portofino przyłapali paparazzi. Nawet w wakacyjnym wydaniu Beyonce prezentuje się równie seksownie, co na scenie. Miała na sobie długą spódnicę z rozcięciem i górę od bikini. Niby zwykły stój, ale nie dajcie się zwieść - tylko spójrzcie na te złote malunki na ciele Beyonce. Wiadomo, nawet wakacyjny stój "Queen B" nie może być "zwykły" :)

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z URODZIN BEYONCE >>

Ciekawie wyglądało świętowanie urodzin na plaży - nie zabrakło atrakcji i luksusów. Na piasku stały dwie białe kanapy oraz stolik z różnymi przysmakami i napojami. Rodzinę gwiazdy chroniły przed słońcem także olbrzymie baldachimy i parasole. Jubilatka i jej goście wybrali się nawet na małą wycieczkę łódką. Co więcej, na piasku ułożono z patyków napis "Happy B-Day".

Wcześniej Beyonce na swojej stronie zamieściła urocze zdjęcie z dzieciństwa.

BeyonceScreen z Beyonce.com

Życzenia gwieździe złożyła na Twitterze m.in. pierwsza dama USA, Michelle Obama.

Jesteś wzorem do naśladowania, fenomenalną matką i wspaniałą przyjaciółką. Mam nadzieję, że to będzie niesamowity dzień! - napisała żona prezydenta USA.

Michelle Obama, TwitterScreen z Twitter.com/FLOTUS

al