Cleo pokazała jego zdjęcie w toalecie pociągu. PKP odpowiada: Sorry, Donatan. Muzyk: To się nazywa mieć fejm!

"Jak byłem młody, to interesowałem się tematem kolejnictwa".
Donatan fanem kolejnictwa Donatan: Jak byłem młody, to interesowałem się tematem kolejnictwa Cleo umieściła na FB zdjęcie Donatana, który w toalecie wagonu urządził sobie biuro. Na jej post odpowiedziało PKP, a sam Donatan oświadczył, że jest fanem kolei "Jasna pała! PKP odpowiedziało na post Cleo i zajęło oficjalne stanowisko w sprawie gniazdek!" - napisał na Facebooku zdumiony Donatan. Po tej akcji Donatan spokojnie może iść w szranki z Elżbietą Jaworowicz i prowadzić własny program interwencyjny. A zaczęło się, jak to bywa, niewinnie. Cleo umieściła na Facebooku zdjęcie Donatana, który w toalecie wagonu PKP urządził sobie biuro. Powód był trywialny: to było jedyne miejsce z dostępem do prądu. Ktoś w PKP jest najwyraźniej fanem Donatana, ponieważ jeszcze tego samego dnia pod zdjęciem pojawił się wpis sygnowany przez PKP. "Sorry Donatan! Swoją drogą - przewijak dla niemowląt? Super pomysł! Doceniamy kreatywność naszych pasażerów, jednak staramy się sprostać wymaganiom tych, którzy wolą również standardowe rozwiązania, dlatego we wszystkich nowych pociągach gniazdka są w pakiecie. Tych nowych oczywiście przybywa" - napisano w odpowiedzi. Tak jak PKP było pod wrażeniem kreatywności Donatana, który wykorzystał przewijak na prowizoryczne biurko, tak ten był pod wrażeniem szybkości, z jaką PKP zareagowało na wpis Cleo. "Jasna pała! PKP odpowiedziało na post Cleo i zajęło oficjalne stanowisko w sprawie gniazdek! To się nazywa mieć fejm! Nigdy Wam nie mówiłem, ale lubię kolej i lubię podróżować pociągiem. W sumie, jak byłem młody, to interesowałem się tematem kolejnictwa. Pozdrawiam PKP Intercity" - napisał na swoim profilu na Facebooku. To nie koniec wrażeń, bo z kolei pod wrażeniem całej sytuacji byli internauci. Jeden nawet zaproponował Donatanowi, żeby tym razem sfotografował się w... kolejce do lekarza. Może w ten sposób załatwi coś w NFZ. Wyobrażacie sobie Donatana porzucającego muzykę na rzecz zaangażowania publicznego?

"Jasna pała! PKP odpowiedziało na post Cleo i zajęło oficjalne stanowisko w sprawie gniazdek!" - napisał na Facebooku zdumiony Donatan.

Po tej akcji Donatan spokojnie może iść w szranki z Elżbietą Jaworowicz i prowadzić własny program interwencyjny. A zaczęło się, jak to bywa, niewinnie. Cleo umieściła na Facebooku zdjęcie Donatana, który w toalecie wagonu PKP urządził sobie biuro. Powód był trywialny: to było jedyne miejsce z dostępem do prądu.

Donatan Screen z Facebook.com/Cleo

Ktoś w PKP jest najwyraźniej fanem Donatana, ponieważ jeszcze tego samego dnia pod zdjęciem pojawił się wpis sygnowany przez PKP.

Sorry Donatan! Swoją drogą - przewijak dla niemowląt? Super pomysł! Doceniamy kreatywność naszych pasażerów, jednak staramy się sprostać wymaganiom tych, którzy wolą również standardowe rozwiązania, dlatego we wszystkich nowych pociągach gniazdka są w pakiecie. Tych nowych oczywiście przybywa.

Tak jak PKP było pod wrażeniem kreatywności Donatana, który wykorzystał przewijak na prowizoryczne biurko, tak ten był pod wrażeniem szybkości, z jaką PKP zareagowało na wpis Cleo.

Jasna pała! PKP odpowiedziało na post Cleo i zajęło oficjalne stanowisko w sprawie gniazdek! To się nazywa mieć fejm! Nigdy Wam nie mówiłem, ale lubię kolej i lubię podróżować pociągiem. W sumie, jak byłem młody, to interesowałem się tematem kolejnictwa. Pozdrawiam PKP Intercity - napisał na swoim profilu na Facebooku.

To nie koniec wrażeń, bo z kolei pod wrażeniem całej sytuacji byli internauci. Jeden nawet zaproponował Donatanowi, żeby tym razem sfotografował się w... kolejce do lekarza. Może w ten sposób załatwi coś w NFZ.

Pomyślałem o tym samym... ale jakoś nie chciałem pisać, bo mógłbym sobie wtedy niestety prawie wszędzie zrobić zdjęcia... zaczynając od Sejmu.

Wyobrażacie sobie Donatana porzucającego muzykę na rzecz zaangażowania publicznego? Może chcielibyście, żeby Donatan i Wam załatwił jakąś sprawę? Piszcie w komentarzach.

Donatan Screen z Facebook.com

alex

Więcej o:
Komentarze (17)
Cleo pokazała jego zdjęcie w toalecie pociągu. PKP odpowiada: Sorry, Donatan. Muzyk: To się nazywa mieć fejm!
Zaloguj się
 • tom

  Oceniono 112 razy 84

  ten koleś wygląda obleśnie,.sorry

 • siwistak

  Oceniono 82 razy 70

  Góvniania sprawa, która trzyma w napięciu,

 • balajanek

  Oceniono 44 razy 34

  Jak sobie facet nie potrafi zorganizować pracy to musi w śmierdzącym kiblu podczas podróży tyrać. Potem się żali i ideologię dorabia. Żałosne.

 • wscibskii

  Oceniono 25 razy 25

  Muzyk? Żart roku :)

 • Bibku Packa

  Oceniono 32 razy 24

  dorabia jako babcia klozetowa , bo inni musieli jakos sikac no nie ??

 • krajanka

  Oceniono 18 razy 12

  żałosna młodzież polska...z niejaką Patty będzie żałosna trójka

 • egon_olssen

  Oceniono 10 razy 10

  Co to jest fejm?

 • sylwiabt

  Oceniono 5 razy 5

  ja ostatnio jechałam inter city z Wrocka do Kielc i uwierzcie mi, że jak wsiadłam to zobaczyłam stary PRL śmierdzący petem, wagon miał jakieś 20 lat i gniazdka w przedziale nie uraczyłam, w wc-cie też nie było, no ale był tzw. Wars na wózeczku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX